Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi pénzt kérjek el reálisa...

Mennyi pénzt kérjek el reálisan egy ilyen adag házisütiért? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Lenne egy ember aki szeretne rendelni anyukámtól (nem kislány vagyok, 26éves:)) karácsonyra sütit (2 rúd mákos, 2 rúd diós bejgli, egy adag diós hókifli, egy adag gyümölcsös, csokis keksz és egy adag zserbó) Ennek mennyi úgy nagyjából az anyagköltsége és még pluszba mi az a reális ár amit elkérhetnénk ezért? az illető nem szeret sütni, de szeretne karácsonyra finom házisütit (elég gazdag, de nyilván azért lehúzni mi sem akarjuk, mert valmilyen szinten ha nem is közeli, de ismerős) szóval mi az az ár amit ennyi adag sütiért, anyagköltséggel egybevéve elkérhetnénk?
2017. nov. 30. 16:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
10%

Te most nyereszkedni akarsz, de vigyazz ... itt most tobbrol van szo. Ez a tehetos ember a cukraszdaban is megtudna rendelni ezeket a sutiket, ha tul ehenkorasz leszel, elveszitheted mint barat.


Ha viszont jol leakarod huzni, akkor csinalj ugy ahogy a legtobben mondtak. ne legyel szegyelos, amennyibe az alapanyag kerult, azt szorozd meg 2x-3x-4x.

2017. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%

"nagyon el van fáradva, már nem vállal ilyen munkákat, reklámként sem kell, mert nem vállalna többet pénzért sem"


ezt Te irtad kedves kerdezo, de akkor nem ertem mi is a kerdes? "penzert sem" ... kozben azt kerdezed mennyit kerjetek? Nem ertem!

2017. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Addig nyuzott a nő hogy anya sutijet akarja mert evett mar belole hogy megyozott. Dehogy akarok ezen nyereszkedni. Csak ha mar anyanak ennyi plusz munka valamit kapjon erte ennyi...van rendes keresetem de koszonom a kedvesfeltetelezest. Amugy ez ismeros nem barat. Egyutt utaztunk anno Németorszagba tobbszor. Ennyi az ismerettseg.
2017. nov. 30. 17:53
 14/22 A kérdező kommentje:
Bocsanat ahibakert de telefonrol béna vagyok :D
2017. nov. 30. 17:54
 15/22 A kérdező kommentje:
A nő srm fogadnaelingyen. Minden evben dragan vett hazisutit volt hogy cukrasztol de mondtahogy anyuenal nem evett meg jobbat. Ezert ragaszkodott ugy hozza. Ha mar fizetett ennyit minden evben es fini sem volt. Kérlek ne lassatok moge ronda dolgokat hogynyereyzkedes...errol szo nincs!!!
2017. nov. 30. 17:57
 16/22 anonim ***** válasza:
96%

Mondd neki, hogy fizessen, amennyit gondol. Ha már vett több helyen, és háztól is, akkor nagyjából tudnia kell, hogy mennyibe kerül.Ha kifejezetten tőletek akar rendelni, akkor normálisan meg is fogja fizetni.

Addig nézd meg a bolti, illetve cukrászdai árakat, ahhoz lehet viszonyítani némileg. A házi kétkezi munka mindig értékesebb!

2017. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a Hisztériában egy félkilós bejgli ára 1ezerFt volt.

Idén nagyon felment a dió ára (talán a máké is?) idén lesz az 1500 is. Ismétlem, csak félkilósról beszélek.

A hókiflibe is kell dió a zserbóba is, az igazi házi baracklekvár is 6-700Ft a 750ml-es üveg, ami a zserbóba kell. Hol van még a rengeteg RAMA, a cukor, tojás, citrom és narancshéjak, fűszerek, a kekszbe a kandírozott gyümölcs, meg a csoki?

Szerintem is adjátok oda neki a bevásárlólistát, akkor megtudja mennyi az annyi.

Vagy vegyétek meg ti, de a blokkot mellékeljétek, mert benne lesz egy tízesbe simán.

Ha a gázra, mosogatásra, a munkájára csak tepsinként egy ezrest kér (nagyon szolidan) akkor a munkadíja 5ezer és kezet csókolhat neki a spiné, hogy milyen olcsó.

1 tepsi mákos bejgli

1 tepsi diós bejgli

1 tepsi hókifli

1 tepsi keksz

1 tepsi zserbó

Öt tétel, 5ezer, de jövőre ne vállalja, mert nem ez lesz élete legjobb üzlete.

2017. dec. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A pékségben olyan 1100-1200 körül van egy rúd bejgli (fél kg), hókifli kilója 2000Ft, keksz kilója szintén 2000Ft, zserbó egy szelet 200Ft, ezt nagyban nem tudom mennyi lehet. Plusz kérdés, hogy "igazi" dióval készülnek-e a sütemények, házi lekvár kerül-e bele..stbstb
2017. dec. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18

A lekvár biztos nem igazi, mellettem van pékség, ilyen "lekvárt" használnak, mert látom amikor viszik a szemetet.


[link]

2017. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A diót meg a lekvárt nem a pékségre írtam, hanem a házi sütire :)
2017. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!