Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi pénzt kérjek el reálisa...

Mennyi pénzt kérjek el reálisan egy ilyen adag házisütiért? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Lenne egy ember aki szeretne rendelni anyukámtól (nem kislány vagyok, 26éves:)) karácsonyra sütit (2 rúd mákos, 2 rúd diós bejgli, egy adag diós hókifli, egy adag gyümölcsös, csokis keksz és egy adag zserbó) Ennek mennyi úgy nagyjából az anyagköltsége és még pluszba mi az a reális ár amit elkérhetnénk ezért? az illető nem szeret sütni, de szeretne karácsonyra finom házisütit (elég gazdag, de nyilván azért lehúzni mi sem akarjuk, mert valmilyen szinten ha nem is közeli, de ismerős) szóval mi az az ár amit ennyi adag sütiért, anyagköltséggel egybevéve elkérhetnénk?
2017. nov. 30. 16:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
8%
En nem kernem el, csak az anyagkoltseget. A munkamert nem kernek semmit. Vagy megcsinalnam szivessegbol, vagy nincs az a penz amiert nekiallnek.
2017. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
Sot! Vegiggondolva: csak osszeirnam az illetonek, hogy miket vasaroljon be es abbol csinalnam meg szivessegbol, hogy erezze, nem nyereszkedni akarok rajta.
2017. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt a jó isten se mondja így meg neked. Megveszitek az alapanyagokat, meglátod mennyibe került, és 10-20%-ot elkérsz pluszban.
2017. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Azért sok mosogatnivaló marad utána, plusz a sütő is eszi az áramot, nem kis munka van ennyi sütiben.

Ismerek ilyen nénit aki árul, de meg nem mondom, hogy mennyiért. Valami 4-6-8 ezer ft / tálca v tepsire emlékszem! De szerintem inkább 8 körül.

2017. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha diót is pucoltok hozzá, akkor szerintem 8at elkérhetsz tepsinként
2017. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyébként nem éri meg az egész. Ahogy írta az előző, a sok koszolás, meg ha esetleg véletlenül pont nem sikerül jól.
2017. nov. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
A hozzávalók értékével azonos összegű lehet az elkészítés díja.
2017. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
10-15 roppanós kb
2017. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ. Az ajándékként ingyen, csak anyagköltségért azért nem, mert bár apszolút nem vagyunk anyagiasak, de anya nagyon sokat sütött ingyen esküvőkre. Mellette varrónő nagyon el van fáradva, már nem vállal ilyen munkákat, reklámként sem kell, mert nem vállalna többet pénzért sem. Ez az ismerős meg ragaszkodott nayához, mert isteni bejglit süt. Minden évben pénzért vett házit, de anyáét akarja idén. Szóval valamennyit mindenképp kérünk, anyagköltségen felül, csak azon agyalunk még emnnyi lehet ez reálisan.
2017. nov. 30. 17:40
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Anyagköltség duplájával számolva , ha nem esztétikus vagy nem tökéletes ettől kevesebb 15%al .
2017. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!