Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készítettem egy nagy adag...

Készítettem egy nagy adag káposztasalátát mit főzzek mellé?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a friss káposztasalátához leginkább a rántott dolgok dukálnak, sült krumplival, vagy egyéb sültek. pl. sült csirkecomb.
2017. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Krumplistésztát vagy paprikás krumplit, ahhoz nagyon megy. Egyébként meg bármilyen disznósülthöz vagy pörkölthöz jó.:-)
2017. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Marha, disznó, birkapörkölt, sült tarja, rántott húsok
2017. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Medium rare hátszínt.
2017. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Ma disznótorost sütöttem hozzá sült krumplival. Holnapra is maradt saláta. Majd összedobok valami krumplisat hozzá
2017. máj. 9. 15:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor én krumplistésztára szavazok, vagy esetleg tócsnira.

A krumlistésztába még a paparikáskrumplis szakaszban szoktam egy darabka puha füstölt kolbászt tenni, és utána összetörni a krumplit. A tócsnit is nagyon feldobja egy kevés kolbász .Látom nem vagytok vegetáriánusok, azért is merem ajánlani, hogy ezek az egyszerű ételek nagyon jól ízesíthetők egy kis plusz hozzávalóval.Káposztasalátával kifejezetten finomak lennének.

2017. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
* természetesen a kolbászt apró darabokra vágva...
2017. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmit :D Komolyan, én úgy indítok, hogy megcsinálom, aztán míg kitalálom, mi legyen hozzá, a negyedét elnassolom, mert ízlik. :)


A tészta ehhez nem megy, szerintem, én sülttel, vagy pörkölttel tudom elképzelni - esetleg rántott ez-azzal.

2017. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Krumpliból paprikás krumpli kolbásszal - szerintem ezzel még vállalható, vaaagy inkább krumplikása (lesütött).


Mama mindig azt csinált a káposztasalátához, és imádtam. Jó borsos-lepirított kását.

2017. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13%
Rántott hús kevésbé megy hozzá, a marha meg végképp nem.
2017. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!