Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lesz a holnapi menütök?

Mi lesz a holnapi menütök?

Figyelt kérdés
Az enyém nem tudom mert vendégségbe megyek :)
2017. nov. 24. 20:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem a 18-es vagyok, de ettöl függetlenül egyetértek vele, a lepontozásnak semmi köze ahhoz, hogy mit írsz, hanem csak annak, hogy valakinek az az élete értelme, oyg másokat bosszant.

Amit te írtál, ugyanolyan hasznos, mint a többi, ne mérgelödj!

2017. nov. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok, és őszintén mondom, hogy imádjuk a paradicsomlevest és paprikáskrumplit is :) lehet, hogy másnak nem tetszik, de valóban ne törődj vele.(bár én is felhúztam magam, sajnos, és ők ennek örülnek )

Az ilyen kérdések soha nem lehetnek unalmasak, mert feltételezem, hogy a kérdező nem unalmában tette fel a kérdést, hanem ötleteket szeretne meríteni, hogy mások , mikor, mit főztek. Én magam is sokszor merítek ötletet ezekből a válaszokból, sokszor pár napra is megoldja a "mit is főzzek ?" gondomat.

Másrészt semmi bajom a vegetáriánus életmóddal, mi is zöldségimádók vagyunk, de legalább heti 2-3-szor húst is fogyasztunk.

Az a nagyon furcsa, hogy egyes emberekben a mások iránti tisztelet, a tolerancia csírája sem érzékelhető, csak csupa rosszindulat.

Nem cserélnék a lelkivilágukkal, hadd legyenek boldogok a lelki szegények...

Számomra mindenki válasza hasznos volt.

2017. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

21-22-es, kedves Válaszolók!

Nem szívtam nagyon mellre, csak mint jelenség érdekes.

Ettől függetlenül jól estek a válaszaitok, köszönöm! :)

2017. nov. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Fűszeres csirkemell krumplipürével.
2017. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap:

Rizs, rántott csirkemell, házi vegyes savanyúság.

Ma:

Vegyes zöldség leves(sárgarépa, fehérrépa, karalábé, karfiol, zellerszár), palacsinta.

Pénteken krumplis hús volt, koviubival meg fokhagyma krémleves.

2017. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!