Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Különleges sütemény vagy...

Különleges sütemény vagy torta recept karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mak, dió, gesztenye illetve túró nélküli különlegesebb tortát vagy süteményt keresek karácsonyra.
2017. nov. 22. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Hagyományos grízes-mézes tortának elkészítve, mézeskalács díszítéssel [link]
2017. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Méteres kalács torta:

http//pinterest.com/pin/365706432223739356/?source_app=android

2017. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Grizes krémes pont nemrég csináltam tortanak -bár az enyém nem volt ilyen szép. Méteres kalács jo otlet. A linket a masodiknal nem lehet megnyitni
2017. nov. 22. 20:03
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én idén ezt fogom elkészíteni.


[link]

2017. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Csinálj egy trüffeltortát, valódi belga csokiból, tejszínből. Nem olcsó, kicsit macerás is, de megéri, isteni finom és nagyon kiadós.:-) A tetejét díszítheted zöld marcipánból vágott fenyőformával, telerakhatod különböző ízesítésű és színű, saját készítésű trüffelgolyókkal. Vagy csinálhatsz csak golyókat, minél többfélét, és piramisokat raksz belőle. Itt vannak jó alapanyagok:

[link]

2017. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

#2. Méteres kalács torta

[link]

2017. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szuper jó ötlet mind, köszönöm szépen.
2017. nov. 23. 05:34
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Van egy igen finom süti receptem, három mézes lapból áll, az egyiket össze kell törni kis darabokra.A két lap közé vaniliáspudingos/vajas krém kerül, amibe meggyet teszünk és az összetört kekszet.Tetejére csokimáz.

Különleges, szép és nagyon finom. Kérésre a részletes receptet is szívesen leírom.

2017. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
A svéd mandulatorta amit az Ikeában lehet kapni otthon is megsüthető és nagyon fini. Különleges torta még a francia tart au citron,vagy az olasz torta della nonna.Mindkettő citromos,könnyű desszert.De a vörösbársonytorta is igazán ünnepi.Ha sütiről van szó,nem mindennapi az operaszelet amiben mandulás piskóta és kávés csokis krém van,de ott vannak a jól bevált mézes vagy szalalkális lapos sütik is,amit tölthetsz csokis citromos rumos kókuszos vagy bármilyen krémmel.Én idén jó sok aprósütit is tervezek pl. rugelachot,mogyiscsókot,puszedlit,kókuszos csigát,és mindenféle kekszet.Remélem tudtam vmi hasznosat írni,ha érdekelnek bővebbe a sütik kérdezz bátran!
2017. nov. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8!


Igen, érdekelne a recept.


9!


Elkernem tőled a svéd mandula torta, a torta della nonna és az Opera szelet receptjét, ha lehet.

Vörösbarsonyt csináltam már, nagyon látványos, de nekem egyáltalán nem ízlik, a családnak se jött be.

2017. nov. 24. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!