Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szulinapi vacsora otletek?

Szulinapi vacsora otletek?

Figyelt kérdés
Par nap mulva lesz a parom szulinapja es mivel nem allunk tul jol anyagilag ezert szeretnek egy finom vacsorat osszedobni. Nezegettem oldalakat, egyket dolgot talaltam is, de kivancsi vagyok hatha valakinek van valami kreativ otlete, ami viszonylag olcso, tehat nem 3 fogasos csodavacsorara gondolok, de azert nem a megszokott hetkoznapi. A valaszokat elore is koszonom.

2017. nov. 12. 18:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

ma 08:44-es: a bográcsozás nem ilyenkorra való - föleg az idöjárás miatt -, emellett ha jól értem, ketten lenenek, ami megint nem bogrács-mennyiséget jelent.

Ezen kívül a kérdezö nem megszokott, hétklöznapi recepteket keres, ami egy síma pörköltre semmi esetben sem igaz.


A hidegtál meg szintén nem igazán olcsó, emellett két személyre nem igazán lehet mutatósra és változatosra összeállítani - meg nekem a barátommal a születésnapi vacsora azért meleg, fött ételt jelent, nem pedig felvágottszerü valamiket.

2017. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A palacsintás recept óriási, remekbe szabott.Ezúton is köszönöm, hogy a kedves 72 %-os válaszoló közreadta,gondolom mások is így vannak vele.

Ígéretes, nem mindennapi, mindenképpen bevonul a recepttáramba, és meglepem a családom vele a hét végén.

Gratulálok :))

2017. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 e-ditta ***** válasza:

66 %-os válaszoló:


Nem tudom, minek akadékoskodsz, egyrészt a füzés sertésszüz sem drága két emberre, másrészt egy hidegtál sokkal drágább és nem igazán jó ötlet.

Kettönek hidegtálat készíteni nem lehet, mert vagy rengeteg minden megmarad, vagy van rajta pár szelet szalámi - ami meg már majdnem a zsíroskenyér kategória!


Ugyanez érvnyes a csülök- meg egyéb pörköltekre is - ezek egy romantikus vacsorához egyáltalán nem illenek, nem is szólva a bográcsozás, mint ötletröl - a mostani majdnem minusz fokokban biztos élvezet lenne kinn fagyoskodni és utána egy közönséges pörköltet enni.


Ha nem tudsz olyan ötletet, ami valamennyire ünnepi, és két személyre is megoldható, akkor legalább azokkal ne veszekedj, akik képesek erre.

2017. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezer bocsánat, a 75 %-os válaszolóról van szó.Mégegyszer elnézést, de remélem nem haragszik :)))
2017. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesenm nem haragszom, tévedni emberi dolog, a válasz lényegén meg nem változtat és nagyon köszönöm a dícséretet, örülök, ha tetszik az ötletem!
2017. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötekedtem, csak nem értettem, miért lettem lepontozva!

Attól még hogy az általam írtak megfeleltek az eredeti kérésnek, és a kérdező mégsem azt választja, nem kellett volna lepontozni a válaszomat. Úgy gondolom, nem volt annyira rossz ötlet egyik sem. Akár a bográcsozás vörös borral, akár a gyertyafényes fehér abroszos hideg tál...

2017. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Bográcsozás nulla fok körül még forraltborral sem lenne kellemes, mert egyszerüen odafagynak.
2017. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Most láttam csak miket írtatok utólag. Senkit nem pontoztam se le se fel, nem szoktam ezzel foglalkozni, inkább egy üzenetben megköszönöm a válaszokat, ahogy tettem azt most is mindenkinek. Ne kezdjünk már kötekedni egy főzéssel kapcsolatos kerdes alatt, ez elég ostoba dolog.
2017. nov. 19. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!