Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készítsem a grill csírkét?

Hogyan készítsem a grill csírkét?

Figyelt kérdés
Hasonló grillcsirke mellet, és combot szeretnék sütni, mint a mit az AUCHAN-grill pultban lehet kapni.Légkeveréses sütőm van,de van benne fölűl fűtőszál, ha azt kapcsolom be, akkor nem megy a légkeverés.és nincs benne olyan forgató sem.csak a fűtöszálat kapcsoljam be?mibe rakjam a húst? jénaiba, vagy tepsibe?-olvasom itt hogy sütés elött párolni is szokták. azt hogy kell? a sütőben légkeveréssel?-a fűtőszálhoz közel vagy minél lejjebb helyezzem el?

2017. nov. 10. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
2017. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1-köszi, ezt olvastam, de nekem 2db comb, és 2db mell van nem egész csirkém.-és az nem világos, hogy légkeveréssel süssem vagy a fűtőszálat kapcsoljam be.a kettő együtt nem működik.
2017. nov. 10. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
kapcsold ki a légkeverést ha húst sütsz, mert kiszárítja a húst.
2017. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de akkor a fűtőszál "menjen"?-mert azt külön lehet kapcsolni.
2017. nov. 10. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ízlés szerint befűszerezed, bőrösebb oldalával lefelé fordítva a tepsibe pakolod, lefóliázod, egy órát hagyod 150-180 fokon. Mikor megpuhult, fólia nélkül, megfordítva magasabb hőmérsékleten hirtelen rápirítasz. ezt figyeled, hogy amikor már pirul, akkor kiveszed. Finom, ropogós bőr, puha husi szinte leomlik a csontról.
2017. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Azért némi zsiradék (nagyon kevés ) kell alá, és egy picurka víz. Utána minden stimmel a fenti móddal.
2017. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, elkészült, meg is zabáltam!a mell elég száraz lett, majdnem megfulladtam, de a comb kiba...cott jó lett, szinte leolvadt a csontról.legközelebb csak combot sütök.várom a további jó 5.leteket.
2017. nov. 10. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!