Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejfol alternativa?

Tejfol alternativa?

Figyelt kérdés
Hokiflit szeretnek sutni veganizalva,tejfol helyett van novenyi joghurtom vagy kokuszzsirom.valamelyikkel mukodhet szerintetek?van vegan tejfolom is de az nem igazan jon be.nem szivesen csinalnam azzal.barmilyen otletert halas lennek!!

2017. nov. 7. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Jó a joghurt, csak kevesebbet tegyél bele, mert higabb
2017. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom:)
2017. nov. 7. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a receptem,nincs benne semmi, se tojás,se tejföl.


Lekváros kifli


Hozzávalók:

35 dkg liszt

25 dkg margarin

2 evőkanál 10%-os ecet

4-5 evőkanál hideg víz

Csipet só


A tésztát este kell összeállítani.

Másnap vékonyra nyújtjom, Kis négyzetekre vágom és kemény szilvalekvárral töltöm.

Forró sütőben sütöm , figyelni kell, mert nagyon hamar megsül. Forrón vaníliás porcukorral megszórom.

2017. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Alpro natúr szója zab vagy kókusz joghurt jó

A dr oetkernek pedig van vegán tejfölje is a crème vega :)

2017. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!!nekem jol bevalt recept volt a liszt,margarin,csipet so,cukor,es tejfol,szoval csak a tejfol az amit ki kell cserelnem.alpro szojajoghurtom van itthon,azzal fogom megprobalni.koszonom a valaszokat megegyszer:)
2017. nov. 7. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Szezámlisztet összekeversz annyi vízzel, hogy krémszerű legyen. A bolti növényi tejföl félékben rengeteg mű gumiféle van, olvasd el a dobozán, én kihagynám.
2017. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!