Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha krumplit főzök, először...

Ha krumplit főzök, először fel kell forralni a vizet, vagy a hidegvízbe kell belerakni a krumplit? :D

Figyelt kérdés
Na jó,szánalmas kérdés tudom,na de mentségemre szolgáljon,hogy kezdő vagyok :D Szerintem hidegbe kell,aztán majd a krumplival együtt forr fel a víz,majdnem biztos,de azért megkérdezem,nehogy elrontsam:D Már ha ezt el lehet rontani:D
2010. máj. 22. 19:44
1 2 3
 21/21 Druxy96 válasza:
100%

MIért tudna főzni olyat, amit ő vagy a családja nem vagy nem nagyon szeretnek? Azt mondta ritkán esznek krumplit, akkor miért lenne életbevágó, hogy 13 éves kora óta tudja?

Én pl utálok minden főzeléket, gőzöm sincs róla hogyan kell főzni. Ha majd családom lesz és kiderül, hogy ők szeretik, akkor megtanulom, addig meg kinek főzzem a főzeléket?

2015. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!