Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha krumplit főzök, először...

Ha krumplit főzök, először fel kell forralni a vizet, vagy a hidegvízbe kell belerakni a krumplit? :D

Figyelt kérdés
Na jó,szánalmas kérdés tudom,na de mentségemre szolgáljon,hogy kezdő vagyok :D Szerintem hidegbe kell,aztán majd a krumplival együtt forr fel a víz,majdnem biztos,de azért megkérdezem,nehogy elrontsam:D Már ha ezt el lehet rontani:D
2010. máj. 22. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%

előző vagyok.

nem azért mondtam, de azért egy krumplit megfőzni nem tudsz dde sütni igen... hihető;)

2010. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Küldjek neked privátban képet a múltkori sütimről??? Mert szívesen küldök!!!
2010. máj. 23. 16:17
 13/21 A kérdező kommentje:
Anyumnak is nagyon ízlett,még kép is készült róla olyan nagy sikert aratott!! Ismétlem,krumplit nem főztem mégtegnapig,mert a rizst jobban szeretjük,nagyon ritkán van nálunk krumpli.
2010. máj. 23. 16:18
 14/21 A kérdező kommentje:
Ja és mellesleg a tegnapi petrezselymes krumplim is nagyon jó lett,amúgy remélem olvastad azt is,hogy leírtam,hogy szerintem hogy kell főzni,és tényleg úgy kellett,vagyis ha senki nem válaszolt volna,akkor is meg tudtam volna csinálni,de én elég precíz vagyok,szeretek mindent inkább 5x megkérdezni,mint egyszer elrontani!
2010. máj. 23. 16:27
 15/21 anonim válasza:
9%

Szerintem a 13 évesnek igaza van. Én is kíváncsi lennék arra, hogy te mennyi idős lehetsz. Egyszerűen nem is értem a mai nőket, hogy semmit se tudnak főzni. Szerintem nem a sütivel meg a bonyolult divatkajákkal kellene kezdeni.


Hiába tudsz ilyen-olyan nagyon jó sütit sütni, de ha egy krumplit nem tudsz megcsinálni, akkor az komoly hiányosságokra vall.


Mennyi idős vagy amúgy?


Szerintem ne a sütikkel, hanem inkább a levesekkel kellene kezdened, meg egyszerű főzelékekkel.

Fölösleges a narancsmártásba rakott kacsával kezdeni...

2010. máj. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Leveseket tudok főzni a legtöbb alaplevest főztem már(húsleves,borsóleves,bableves,krémlevesek...),főzelékeket szintén.(zöldbab,borsó stb... Az a vicc,hogy még krumplilevest is főztem már:D
2010. máj. 23. 19:54
 17/21 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg a főttkrumpli volt az egy,ami valahogy kimaradt tegnapig az életemből:) Sütöttem már sültkrumpilt is,de főzni tegnapig még tényleg nem főztem,de mivel tegnap nagyon bejött a petrezselymes,így ezk után azt is fogok sűrűbben:)
2010. máj. 23. 19:57
 18/21 anonim válasza:
22%
küldj képet a sütidről.
2012. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Szerintem is ez az oldal arra van, hogy kérdezzenek az emberek olyan dolgokat amiket nem tudnak. Ha ő ezt nem tudta, megkérdezte, hisz erre van az oldal. És attól pedig, hogy a válaszoló már 2 éves korától tudta, hogy hideg vízbe kell rakni a krumplit és úgy főzni, nem hatalmazza fel, hogy lenézze a másikat aki (pl.) 20 éves korában nem tudja. A másik is tudna olyan dolgokért lenézni amiket te nem tudsz de ő tudott 2 éves korában.
2013. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Mennyi rosszindulatú ember van itt. Én sem főztem még életemben sem, pedig már 25 éves vagyok. Aki nem kényszerül rá, az később kezdi el, amit már a másik mondjuk 12 éves korában tudott. Én is tudok olyat felmutatni, amit a másikunk nem tud, szóval senki nem jampizzon egy dologgal, amit már csinált! Azért vagyunk itt, hogy segítsünk másokon! Nem azért, hogy minden szarba belekössünk! Legyünk már egy kicsit emberségesebbek, mert azért tart ez a világ most ott, ahol tart...
2013. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!