Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mindenki így vélekedik az...

Mindenki így vélekedik az ételről vagy egyedül maradtam?

Figyelt kérdés
Mai nap történt az eset történetesen a suliba feljött a kajaszag. persze egyből mindenki: fúj megint főzik a moslékot stb. tipikus megjegyzések. Én meg megjegyeztem hogy örüljél hogy egyáltalán kapsz valamit enni, mások éheznek. erre jött a a válasz. örüljél neked nem kell itt zabálnod!( szünetben megkapta a magáét, részletkérdés). Amúgy szerintem nagyon finom illatú krumplistészta volt engem speciel nem zavart. aztán lemegyek a menzára és egyik legjob hawerom hiányzott. felhivtam, hogy megehetem-e az adagját. megis ettem tök finom volt. Erre mikor vinném ki a tányért látom hogy van aki belelapátol a többit kiönti. aztán gondolom hazamegy enni. én örülök hogyyha anyumnak nem kel főznie vagy ha nem főz akkor nem kel pénzt adnia főzelékre. Ha nem is ízlik amit főzött akkor is inkább megeszem.Egyszer volt hogy nemettem meg egy tojásrántottát akkor is azért mert beteg voltam és nagyon hányingerem lett. mégis anyira szar érés volt látni ahogy kiöntik a szemétbe. Csak én vagyok ennyire nemistudomhogymondjam. ez normális? nem vagyunk szegények. de mégis mindig elémugrik a kép aról a bizonyos országról.:S nem vagyok se hippi meg iylesmi semmi más nem érdekel igy különöseben környezetvédelem de ez nagyon fel tud baszni vag elronatni a kedvem. Normálkis ez?
2010. máj. 21. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a menzakoszt szerintem nem olyan vészes...Jobb, amit a mama csinál, de azért ehető.
2010. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
En sem dobok ki etelt, de nem azert, mert etiopiaban eheznek (attol, hogy en megeszem az ebedem nekik nem lesz jobb...) hanem mert pazarlas.
2010. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülök hogy vannak még ilyen emberek! :)

Én ugyan nem sokáig voltam menzás (ár növekedés miatt olcsóbb volt szendvicset csomagolni gimibe) de ha valami olyasmi volt a menü amit előre tudtam, hogy nem szeretem, szóltam a konyhás néninek, hogy ne is szedjen nekem belőle. Úgy is tudom, hogy sokan szívesen eszik meg és inkább adjon nekik repetát mint hogy az enyém a kukában landoljon.

Itthon is engem úgy tanítottak, hogy mindig kis adagot szedünk, és ha nem volt elég akkor még egyszer, mint hogy egyszer sokat és mehet a kukába. Mi sem dobunk ki ételt, étteremből is elkérjük a maradékot (kutyusnak) egy valami van amit nem lehet kiszámolni az a kenyér, de abból meg lehet zsemlemorzsát csinálni. Elég takarékosak vagyunk, mert nem "sz@rjuk" a pénzt és tényleg örüljünk hogy van mit enni. :)

2010. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem főzök olyat amit nem szeretünk,így elfogy!

Aki finnyáskodik az ételre,és sipákol,meg morog,hogy nem szereti,annak üzenem:Háborúban talán még ölnél is érte,hogy hozzájuthass ahhoz,amit most lesz*rozol!

2010. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Én mindig menzás voltam általános alsóban, mert anyum utált főzni...Apum meg nem tudott. :D Sosem ettem meg, undorodtam tőle, el is szoktam a valódi kajátol. Utána már magamnak gyártottam szendvicseket, alap dolgokat tudtam csinálni magamnak 10évesen is kb ha megéheztem otthon. Misem voltunk gazdagok soha, de egyszerűen nem bírtam elviselni azt a kaját, amit adtak. Sokszor adtam át másnak az adagot, legalább nem ment kárba! Sokan csak a sütit meg a gyümit ették meg, én volt, hogy azt sem :D

Most sem eszek főtt kaját, hanem ha éhes leszek magamnak ütök össze valamit(az sem igazi főttkaja...).

17L

2010. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!