Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mindenki így vélekedik az...

Mindenki így vélekedik az ételről vagy egyedül maradtam?

Figyelt kérdés
Mai nap történt az eset történetesen a suliba feljött a kajaszag. persze egyből mindenki: fúj megint főzik a moslékot stb. tipikus megjegyzések. Én meg megjegyeztem hogy örüljél hogy egyáltalán kapsz valamit enni, mások éheznek. erre jött a a válasz. örüljél neked nem kell itt zabálnod!( szünetben megkapta a magáét, részletkérdés). Amúgy szerintem nagyon finom illatú krumplistészta volt engem speciel nem zavart. aztán lemegyek a menzára és egyik legjob hawerom hiányzott. felhivtam, hogy megehetem-e az adagját. megis ettem tök finom volt. Erre mikor vinném ki a tányért látom hogy van aki belelapátol a többit kiönti. aztán gondolom hazamegy enni. én örülök hogyyha anyumnak nem kel főznie vagy ha nem főz akkor nem kel pénzt adnia főzelékre. Ha nem is ízlik amit főzött akkor is inkább megeszem.Egyszer volt hogy nemettem meg egy tojásrántottát akkor is azért mert beteg voltam és nagyon hányingerem lett. mégis anyira szar érés volt látni ahogy kiöntik a szemétbe. Csak én vagyok ennyire nemistudomhogymondjam. ez normális? nem vagyunk szegények. de mégis mindig elémugrik a kép aról a bizonyos országról.:S nem vagyok se hippi meg iylesmi semmi más nem érdekel igy különöseben környezetvédelem de ez nagyon fel tud baszni vag elronatni a kedvem. Normálkis ez?
2010. máj. 21. 19:38
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
örvendek , hogy léteznek ilyen emberek is...
2010. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,neked van igazad.én elismerem h.a menzakoszt nem mindig a legfincsibb...de azért tisztelni kell az ételt..!!!
2010. máj. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Te egy teljesen normális ember vagy.
2010. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
én leszarom mi van "abban az országban", attól még hogy én megeszem a kaját, ők nem laknak jól...
2010. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

19:58

nem tudom hány éves vagy de hogy nem érted a lényeget az biztos...

2010. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
engem se érdekel a többi ország, de nem szoktam olyat mondani, hogy fúúj kajaszag, örülök, hogy főznek nekem finom kaját a menzán, és aki szerint rossz a menzakoszt, az egy elkényeztetett hülye!
2010. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kaját nem dobunk ki! Engem így neveltek otthon, főleg, hogy rohadt szegények voltunk. Én is így gondolkodom ahogyan Te kedves kérdező.
2010. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én attól kapok hülyét, h a pároméknál az a szokás h kiszednek maguknak egy csomót, aztán mindenki meghagyja és megy a kukába vagy a macskáknak...

Engem mindig ugy tanítottak,h annyit szedjek amennyit megeszek.

2010. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezt hogy valakik azért dolgoznak hogy étkezést kapjanak és ennyire becsülik mások munkáját. Az ilyenek miért esznek, ott nem kötelező. Gondoskodjanak saját magukról.
2010. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Kaját nem dobok a szemétbe. Sokszor van olyan, hogy nem bírom megenni az ebédemet, mert sok, vagy valami, de akkor elteszem vacsira. Vagy ha pizzát eszek, és nem bírom megenni, akkor is elteszem későbbre. Nálunk egyébként semmi étel nincs kidobva, ami végképp nem fogy el, azt a kutya eszi meg, de szemétbe nem megy.
2010. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!