Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi legyen ma az ebéd?

Mi legyen ma az ebéd?

Figyelt kérdés
Teljesen kifogytam az ötletekből. Valami nagyon egyszerű dolog kellene, ami el is fogy egy nap alatt. és nem kell hozzá különleges alapanyag.
2017. jún. 28. 10:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

No igen! Mert bennem az maradt meg, hogy a paprika-túró, és a recept szerinti petrezselyem helyett én tejfölt + sajtot raktam a tetejére!!!


De hát ha valaki nem tud főzni, és nem tud következtetni, de tud kötözködni, ... egy ilyen helyre az is elég, de abból kaja nem lesz!! :))

2017. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Mi van? Ezzel magyarázod, hogy még le se tudtad normálisan írni, hogy miből áll és fals információkat adtál meg, hogy abból készítetted? Ciki nem?


De, hát az összes pszichopata szarláda félremagyaráz és nem vállalja a felelősséget saját elcseszett hibáiért...

2017. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
89%

Narancsos sárgabarack krémleves mini piskótatoronnyal

Frissen sült karaj és fóliában sült joghurtos-juhtúrós krumpli

2017. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!