Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi legyen ma az ebéd?

Mi legyen ma az ebéd?

Figyelt kérdés
Teljesen kifogytam az ötletekből. Valami nagyon egyszerű dolog kellene, ami el is fogy egy nap alatt. és nem kell hozzá különleges alapanyag.
2017. jún. 28. 10:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Húsgombóc (saját készítésű ) volt a fagyóban, így csak egy finom paradicsomszószt csináltam (eltettből), amibe belevágtam 2 friss paprikát szeletelve, és majdnem töltöttpaprika íze lett. Mindjárt neki is állunk :)

Holnap krumplistészta, a legújabb kész kovászos uborkával, és kész :)

Pénteken meggymártás lesz grillcsirkével, a hétvége, még talány.

2017. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
30%

7 #-es! Nem az vagyok, akit te szidsz és akivel te kötözködsz!!


DE!

Miért ne lehetne másnál leves+főétel+desszert? Egy csomó családnál van ilyenkor is! Mit kötözködsz?


A válaszoló csak leírt opcionálisan pár tételt és mindenki úgy használja ahogy akarja!


Ugye te ilyen autista vagy? Aki mindent szó szerint vesz.

2017. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:48


Áruld el szépen kiscsillag hol van az a recept amelyikhez "csak túró, tejföl, és sajt kell hozzá" ??? Hm??

2017. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%
Tegnap rántott tök volt. Mára is megmaradt egy tök de abból csinálok egy töltött tököt. Darálthús hagyma fűszerek tökbe bele rá fokhagymás tejfölös sajt. Világi.
2017. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek. Mindenki nagyon finomakat eszik mostanság :)

Gyümi leves lett nálunk!

2017. jún. 28. 13:09
 16/23 anonim ***** válasza:
20%

13-nak! Kiscsillag!

Nyisd meg a linket, és a sorban a második recept! Jó étvágyat!

2017. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
26%

Én spagettit főztem, de nem fogok enni belőle, meleg van hozzá, inkább raclette-et gyöngyhagymával.


Szombaton sült kolbász, aztán go Balcsi. :)

2017. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
27%

9 és 16#-os!


"Csak túró sajt és tejföl kell hozzá"


HOL???


Hol van ebből a sajt, és a tejföl? Ellenben van benne PAPRIKA, ami a fő alapanyaga, ha nem tűnik fel..


"Csak túró, tejföl, sajt kell hozzá". Biztos, hogy te csináltad meg???? Szerintem azt sem tudod miről beszélsz..


Tessék, a második recept. És most ne azt mondd, hogy paprikája mindenkinek BIZTOS hogy van! Ez különben is speciális, kaliforniai paprika.


Csak éppen a FŐ elemet felejtetted ki belőle :))))


Ellenben NINCS benne tejföl, se sajt, VISZONT kell hozzá még olívaolaj és egy rakat fűszer...


Nem egyet olvasunk?? Tanulj meg értelmezni és aztán dumálj!


"Hozzávalók 4 személyre:


4 piros kaliforniai paprika

80 g juhtúró

egy nagy csokor petrezselyemzöld

½ kezeletlen citrom frissen facsart leve és lereszelt héja

só, frissen őrölt fekete bors

2 ek. extra szűz olívaolaj"


A citromról már nem is beszélve.. Az is az egyik fő eleme. Ellenben nincs benne sajt, se tejföl :)))


Gratulálok a hozzászólásodhoz, mely szerint: "CSAK sajt, tejföl és túró kell hozzá"


:DDDDDDDDDDD


Ja. Ebből pont csak 1, viszont egy csomó más dolog meg igen :DDD

2017. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%

30%-os!


7-es és 10-es válaszoló vagyok. Elmondanád, kivel kötözködtem? Kinek szólogattam be?

Autista vagyok... Ohh, köszi, még ilyet se mondtak rám, de tudod mit? Rádhagyom. Látom, másba is belekötöttél.

További szép estét!

2017. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

30%! Amúgy meg OFF-oltál, mert nem válaszoltál a kérdésre, csak leoltottál embereket. Neked ez komolyan jólesik? Nagyobb gondod soha ne legyen.


Kérdező! A gyümölcsleves tényleg finom, csak mint már írtam, 3 napja azt ettem. :)

2017. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!