Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit kezdjek a tejföllel?

Mit kezdjek a tejföllel?

Figyelt kérdés
A terv az volt, hogy veszünk egy vödrös tejfölt és abból oldom meg a majonézes salátákat. Drága párom meg is vette, csak nem nézte a szav.időt. Ma mikor nekiálltam a salátáknak, látom, hogy 04.14 virít a vödör tetején. Mivel vendégeknek szánom, így nem mertem felhasználni csak a sajtos rúdhoz vettem ki belőle pár kanállal, mert az úgyis megsül. Viszont mit kezdjek a többivel? Kidobni sajnálnám, viszont olyan kajába nem tenném, amit 2-3 napra szánunk.
2017. ápr. 16. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Süss pogácsát!
2017. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Semmi baja a 14-i tejfölnek még legalább egy hétig, de még tovább se.A savanyított termékek főleg ilyenek.

A szavidők túlbiztosítottak, szóval nyugodtan használd fel bármihez, ami 2-3 nap alatt el fog fogyni.

2017. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ui:-tejes-
2017. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed és kostold meg!!!!!!!
2017. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!