Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csináljak egy nagy banánna...

Mit csináljak egy nagy banánnal? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

Azért sürgős,mivel a szüleim minden áron csak azt akarják,hogy egyek-egyek és egyek. Most egy nagy adag gyümölcstálat raktak elém.Volt benne 2 kiwi,narancs,eper. De már a nagy adag ebéd után nem fér belém (de nem is akarom megenni most)

A szüleim azt akarják,hogy hizzak,amit én nem akarok!

És úgy csinálták,hogy már a banánnak levették a héjját meg a narancsnak is. (Már csak a banán marad)

Mit kezdjek vele? Sütire vagy valamire felkéne használni. De nincs olyan alapanyagunk,hogy hab,mascarpone vagy vanilía puding... (Nem lenne helyes gyümölcsöt kidobni,valahogy fel kell használnom,gyorsan! Ne hog meglássák,hogy nem ettem meg)...


2017. ápr. 14. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Turmixold le, csapj bele 3 tojást, 1 csomag vaníliás cukrot, 3-4 evőkanál porcukrot, 10 dkg olvasztott vajat vagy 1 dl étolajat, keverd össze egy bögre liszttel és egy csomag sütőporral, és süss belőle muffint. Ha van otthon étcsoki, azt is beletördelheted a masszába, reszelhetsz bele egy kis narancshéjat is.
2017. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Ez tényleg jó ötlet.

Az is finom,amikor csak a banánt összepépelem és hozzáadok 2 db tojást és így készül el a muffin? :)

2017. ápr. 14. 15:00
 3/11 A kérdező kommentje:
utána 180 fokos sütőben sül kb.20 percig?
2017. ápr. 14. 15:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy és hány kiló? Miért akarnak hízlalni a szüleid?
2017. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
leturmixolod, teszel hozza zabkorpat, tehetsz bele diot, vagy mogyorot, vagy csoki darabokat, száritott gyumolcsoket, kokuszt, amit akarsz. golyokat formazol, szétlapitod (igy lesz keksz kinézete) sutopapirral bélelt tepsibe teszed. 15-20 perc, 180 fokon.
2017. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
L:14 éves vagyok és 47 kg/155 cm
2017. ápr. 14. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy nem lesz jó a muffin, ahogy te írtad kislány, mert liszt is kell bele.

Úgy csináld, ahogy leírták, vagy válaszd a keksz receptet.

Vagy egyszerűen egy tejes turmixot, amit lehűtve elkortyolgatsz.

Normál súlyod van, és fejlődésben vagy. ne akarjanak erőnek erejével felhízlalni, mert egy év múlva meg a fogyókúrás oldalakat fogod bújni...

A gyümölcs egészséges, de nem kell ráerőltetni a gyerekre ennyit egy kiadós ebéd után.

Uzsonnára tökéletesen megfelel. Egy kis fantáziával finom gyümölcssalátákat is kreálhatsz magadnak.

Kedvesen, de próbáld meggyőzni őket, hogy te jól érzed magad így a bőrödben és nem szeretnéd folytatni a hízlaló kúrát.

Egészséges táplálkozás, sport/mozgás és formás fiatal lány leszel.

2017. ápr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

155/47: ANOREX GEBE.


Tudom, mert láttam már ugyanezen paraméterrel ilyet. Igazuk van, enned kéne.


Azért is akarod eltüntetni a banánt, mert az a leghízlalóbb. Orvoshoz menj inkább.

2017. ápr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Én most éjjel eszem egy banánt.


Egy hatalmas nagy tál étel után aminek sosem nézem a kalóriáját, semmijét se. Na ezt kapdd ki!

2017. ápr. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:) :D
2017. ápr. 21. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!