Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen reggelit javasolnátok?

Milyen reggelit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Elegem van a szendvicsekből, péktermékekből. Olyan reggelit szeretnék, aminek az elkészítése gyors, vagy esetleg előző este is meg lehet csinálni.

2017. márc. 31. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
tükörtojás, rántotta, omlett
2017. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy otthon sosincs időm enni. Lehetőleg olyan legyen, amit el tudok vinni magammal a munkahelyemre. Megmelegíteni nem tudom ott.
2017. márc. 31. 16:29
 3/9 anonim válasza:
77%
Ha nincs idod akkor szerintem vigyel gyumit vagy zoldsegeket dobozkaba egy otlet 👍🏽
2017. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj aprószemű zabkását, friss vagy különböző aszalt/szárított gyümölcsökkel.beleteszed a műa. dobozodba, tetejét megszórod kakaóval vagy egy kis fahéjjal és tedd be a hűtőbe. Másnap úgy lehet enni, mint a pudingot. Finom, egészséges.Mindig más-más gyümölccsel csináld, hogy ne legyen unalmas.
2017. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy doboz joghurt meg valami zabpelyhes keksz mellé.
2017. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Készíthetsz előző nap este különféle zöldségkrémeket (avokádó, padlizsán... egyebek ) tojáskrém, halkrém, körözött paprikába töltve.Mozzarellagolyók koktélparadicsommal, rengeteg féle saláta is felér egy jó reggelivel. Persze ezekhez is kell valamilyen "pékáru", de válassz olyanokat, amiket eddig nem nagyon ettél.

Sokmagvas zsemle, tk.toastkenyér, extrudált szeletek.

2017. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Zabkása, rántotta... A párom mindkettőt rendszeresen viszi munkába reggelinek, előző este készíti el. Mondjuk ő sokszor sütit visz, de az nem mindenkinek reggeli (pedig neki úgy reggeli, hogy utána lenyom 8 óra könnyű fizikai munkát. édesszájú, neki ez a legjobb).

Én nem szeretem hidegen a rántottát, én inkább tojáslepényt vinnék (igenis más), ami olyan, mint a rántotta, csak bele van keverve valami (mostanában a krumplilisztet preferálom). Bár ha csak be akarok kapni valamit, amíg haza nem érek a fő, nyugis, főtt étkezésemre, földimogyorót viszek magammal és kész.


Vihetsz túrót vagy sült húst is, persze, elég sok lehetőség van.

Ha elég egy könnyed étel, akár salátát sajttal.

2017. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Eszembe jutott még egy jó, sós szezámsüti. Az enyém piskótaszerűen készül, csak sokkal több benne a szezám, mint a rndes piskótában a liszt (változó mennyiséggel is jó) és sajt is akad benne. Nagyon finom, könnyen megfogható, laktató. Csak néha kesernyés lesz, ha a szezámnak olyanja van, sosem jöttem rá a logikájára.

Ez mondjuk nem való zsírszegény étrendbe, de a legtöbb ötletem ilyen. De liszttel is készíthető, bizonyára. Péksüti és tojásos sós süti, ez a kettő azért eléggé más.

2017. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Esetleg menj másik pékségbe, reggelizőbe. :)

Nekem is van, hogy ráunok egyre, olyankor egy ideig másikba járok.

2017. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!