Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit használhatok fehérrépa...

Mit használhatok fehérrépa helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a párom borsólevest kért, de Svájcban élek, és itt nem igazán kapni fehérrépát. Tudom valamivel helyettesíteni (inkább ízre gondolok, ami hasonló ízű, pl. zeller).

Köszi. :)


2017. febr. 8. 08:56
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
paszternák?
2017. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehetsz bele zellert, de közel sem olyan az íze. Paszternák kicsit hasonlít, más nem igazán.
2017. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Húúú, ezer köszi, megmentettetek. :)

(Remélem, azt kapni...)


Majd megírom, hogy sikerült.

2017. febr. 8. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Paszternáknak intezívebb az íze , kevesebbet tegyék bele. Nagyon finom sütve, grillezve !
2017. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A zeller nem jó, de petrezselyemzöldet tehetsz bele. Az lehet a fűszerpolcon is.
2017. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pasztinákot. Az kissé édeskésebb, úgy adagold.
2017. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Paszternákot találtam, petrezselyem meg volt itthon - azt érdekes mód kapni, frissen is, meg midenhogyan :)


Szerintem finom lett, de este a párom is lemeózza, remélem, neki is ízleni fog... főleg, mivel ő szereti inkább.

2017. febr. 8. 15:19
 8/8 A kérdező kommentje:
A Kedvesnek is ízlett, köszönöm a hasznos válaszokat.
2017. febr. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!