Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kifli receptben tejet írnak....

Kifli receptben tejet írnak. Tej helyett szimplán vizet is használhatok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert akkor nem olyan lesz.
2016. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet,de az mar nem olyan izü kifli lessz.En is vettem mar peksegböl kenyertesztat es kiflit csinaltam belöle,minden darabot megkentem margarinnal es ugy sodortam fel.nekünk jo volt,de irom nem az mint a kifli,es igen meg lehet enni,ha allergias vagy a tejre.
2016. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) És akkor felmerült egy másik kérdés, mandulatejjel meg úgy alapból ilyen növényi tejekkel is meg lehet csinálni szerintetek?
2016. jún. 18. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:

A tejes kifli/zsemle egészen más, mint a vizes. Fel is tüntetik, hogy milyen. természetesen a tejes jobb, de azt sajnos nem tudom, hogy növényi "tejjel" működik-e.

Tudod, a puding próbája, ha megeszik :)vagyis ki kell próbálni, szerintem működni fog, ha megfelelő mennyiségű zsiradék is van benne.

2016. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Növényi tejjel biztos sokkal jobb s ízesebb lesz, mint vízzel :) Persze nem mindegy, hogy pl. rizs- vagy kókusztej, ízre is nagyon más, zsírtartalomra is... Minden növényi tejjel más lesz, ez már csak ilyen.
2016. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!