Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » NoCarb tészta vélemények?

NoCarb tészta vélemények?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Apukámnak készítettem párszor, mert imádja a jó tésztaételeket, de sajnos nemrégiben kiderült, hogy cukorbeteg :(


Amikor leöblíted, számíts rá, hogy iszonyú büdös! Jól öblítsd át, és utána hagyd egy picit csöpögni. Én fél evőkanál kókuszolajon lepirítom a tésztát, a szószt pedig egy kicsit fűszeresebbre csinálom, mint sima tésztához készíteném. Jót tesz, ha összerottyantod a szósszal pár percig, nem lesz olyan ízetlen maga a tészta, átveszi az ízét.


Szerintem azoknak, akik valamilyen okból nem ehetnek normál tésztát, ez egy jó alternatíva - de azért ne várd, hogy olyan ízű és állagú kaját kapsz, mintha hagyományos alapanyagokból készítenéd pl. a bolognait :) Apu is fintorgott kicsit az elején, hogy fura, meg nyúlik, meg "rágni kell", de elmagyaráztam neki, hogy ez gyakorlatilag rost, úgy tessék enni. Azóta már megbékélt vele, szereti, ha készítem.

2017. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én amikor diétáztam és kerültem a szénhidrátot kipróbáltam, de soha többet. Nekem ezek a kenyér- és tésztapótlékok nagyon nem jönnek be, inkább kihagyom teljesen.
2017. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!