Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lehet ennek a rizses...

Mi lehet ennek a rizses ételnek a neve?

Figyelt kérdés
Régen ettem egyszer ezt az ételt, szeretném megcsinálni, de sajnos nem emlékszem a nevére. Néhány hozzávalóra emlékszem csak, főtt rizs, virsli, főtt tojás, sajt, ezek így össze voltak keverve és még kellett hozzá más is, de arra már nem emlékszem. Tudja valaki a nevét és a receptjét?
2016. dec. 26. 17:04
1 2
 11/13 Szimeon ***** válasza:
46%

Kedves kérdező. Az újságban biztos volt valami neve. De, lehet, hogy azt a nevet is csak úgy adták az ételnek, hogy ne árválkodjon ott név nélkül. Tehát szerintem kár ezen filozofálni. Készítsétek el és nevezzétek el valahogy.


Mondanék erre egy példát. Volt egyszer látogatóban Magyarországon egy német színész. A tévében készített egy túrógombócot. Ezt nevezték nálunk - filmbeli szerepére utalva - Tomasz Liven gombócnak.

2016. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

De attól még túrógombóc maradt, és mindenki értette.

Magyarul, elég gyenge a hasonlatod. Szerintem.

2016. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szimeon ***** válasza:
galuska
2016. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!