Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak olyan lisztem van ami...

Csak olyan lisztem van ami nem jó sütemények készitéséhez (nálunk 650 liszt), csak habarás, meg rántásra jók állitólag, mit szóltok süthetnék bagettet vagy valami péksütit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom , a finomliszt az BL 55-ös , a 650 mit takar vajon ? Grízesebb a liszt ? Mert ha csak az a "baj" abból süthetsz péksüteményt , rusztikusabb lesz , ennyi .
2010. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom, hogy Magyaro.-on , hogy nevezik:). De annyi biztos, h nem lehet belőle finom süteményeket sütni, de gondolom, hogy egy bagettnek ejsze csak megfelel.

Köszi

2010. ápr. 29. 08:27
 3/10 ltimea ***** válasza:

szia!

Nem tudom hogy honnan irsz de itt Szerbiában is van 650-es liszt. Amikor vettem a zsák lisztet 500-as volt ráirva, de amikor először sütöttem belőle láttam hogy sötétebb lett a tészta. De ennek ellenére én csináltam belőle piskótát, tortát, krémeket, péksüteményt stb. tehát mindenre ezt használtam. Nem éreztem különbséget. Egy próbát megér, legfejjebb ha nem tetszik legközelebb nem használod arra. üdv.

2010. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a számozásokat egyáltalán nem ismerem :) Mármint semmilyet, a magyar sem tudom követni. Csak azt tudom, hogy van a finomliszt, meg a rétesliszt, darás liszt, stb. Én sütöttem már réteslisztből, hát annyi, hogy kicsit százazabb lett a tészta. De szerintem lehet azért sütni abból is ha nincs más.
2010. ápr. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor lehet h akkor majd megpróbálom, pl a piskotát is!!

Köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 29. 09:52
 6/10 anonim ***** válasza:
A bagette pont fínom fehér sima lisztből van.
2010. ápr. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
német jelölés, ha minden igaz... kenyérliszt lesz
2010. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyen segélyeknél is ilyeneket szoktak osztogatni..
2010. ápr. 29. 11:13
 9/10 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, de bagettet süthetsz belőle az tuti
2010. ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ok:) Hát mindenképp ma délután kiprobálom.
2010. ápr. 29. 11:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!