Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan étel, amit úgymond...

Annta kérdése:

Van olyan étel, amit úgymond ülve el tudok készíteni ebédre?

Figyelt kérdés
Egy friss sérülés miatt nem tudok tovább állni pár percnél. Járni is csak keveset, nagyon bicegve. Viszont ebédet kéne főzni férjemnek és magamnak. Ő persze megfőzi amit tud, de az csak 1-2 fajta étel. Sült csirkét csak rafinériás zacskóban be kell dobni a sütőbe, azt meg tudom csinálni, nem kell ott állni. Van még ilyen?
2016. aug. 2. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előkészítést legtöbbnyire ülve is meglehet csinálni. Főzz olyan ételt, amit sütőbe kell tenni, vagy mikróban süthető.
2016. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindent, ami fölött nem kell ott állni, és keverni.

Húsleves, rakott krumpli és bármilyen sütőben sült dolog

2016. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden előkészítést már ülve csinálok, sajnos én is csak perceket tudok egyhuzamban állni. Legutóbb már a panírozást is az asztalnál ülve csináltam. Aztán míg sül egy adag, megint leülök pár percre.

Én is gyakran használom a sütőt, azt nem kell annyira figyelni.

Meglátod menni fog.

Mielőbbi jobbulást, remélem neked legalább van reményed rá.

Üdv:)

2016. aug. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat és a biztatást!
2016. aug. 3. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!