Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezt a csipősmártást hogyan...

Ezt a csipősmártást hogyan kell elkészíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Sziasztok, ezt az ételt szeretném elkészíteni, de azt előre leszögezném, hogy nincs szinte semmi tapasztalatom konyhai téren, ezért fordultam hozzátok. A linkben nagyon jól leírtáj, hogy mit hogyan kell csinálni, de a mártásról semmit, de a hozzávalókat leírták. Le tudnátok írni nekem lépésről-lépésre a mártás receptjét? Előre köszönöm!



2016. júl. 25. 10:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Na jó, most esett le, hogy mekkora hülyeséget kérdeztem. Gyorsan olvastam a receptet és lehet, hogy nem fogtam fel, hogy mit olvastam.:)
2016. júl. 25. 10:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Ott van leírva a receptben.


A mártáshoz:

5 db paradicsom

1 db chili paprika

1 nagy fej vöröshagyma

2 gerezd fokhagyma

bors

kevés petrezselyem


Amíg sül, elkészítjük a csípős mártást hozzá, ha pépesre akarjuk, akkor a hozzávalókat összeturmixoljuk, ha kicsit darabosra, akkor a hagymát és egy paradicsomot finomra vágva adjuk hozzá.

2016. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!