Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Először sütnék Rákóczi túrós...

Először sütnék Rákóczi túrós süteményt. Egyszerűen valaki leírná, hogyan kell csinálni és mennyi hozzávaló kell és miből?

Figyelt kérdés
2016. júl. 10. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, a kérdezö is tudja a google-t/internetet használni és az a baja, hogy a rengeteg recept közül nem tudja, melyik az, ami tényleg jó.

Ugyanis nem valószínü, hogy ki akarna próbálni egymás után több száz receptet, hogy megkeresse azt, ami normális recept, és ezért kérdez itt személyes tapasztalatokra.


Kedves kérdezö, itt van néhány recept, a szerzöjük tapasztalatom szerint igen jó, finom recepteket tesznek fel, és a leírás is értelmes. Remélem, találsz köztük olyat, ami neked is megnyeri a tetszését.


[link]


[link]


[link]

2016. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Köszi!Megnéztem az interneten...

De van sok és tényleg nem tudom melyik a jó és az egyszerűbb, azért kérdeztem meg itt.

2016. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!