Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a tökéletes bográcsos...

Mi a tökéletes bográcsos marhagulyás titka?

Figyelt kérdés

2016. máj. 11. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hmm... Ha bográcsba készül,már tökéletes lesz.
2016. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
A minőségi alapanyag, a jól megválasztott arányok, a szakaszos főzés ( az összetevők megfelelő időben való hozzáadása ), a lassú, nem zubogtatva főzés, odafigyelés.
2016. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
A bor és az áfonya lekvár.
2016. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Kettessel egyet értek és hozzá tenném, nagyon nem mindegy milyen fával tüzelsz.
2016. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
A 3-as vagyok. Nem értem miért lettem lepontozva? Egyetértek a kettessel és a 4-essel is, sőt a jó alapanyag magába foglalja azt, amit én is írtam. Bizony a legjobb marhapörköltekbe kell minőségi bor és a kis pikáns ízt remekül kihozza a lekvár. Sokat főztem már és sokat kóstoltam én úgy gondolom a tökéletes ízhez ezek igencsak hozzájárulnak. Megkérdezhetem miért/miben nem ért velem egyet az, aki lepontozott?
2016. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Most a kerdező levesre vagy pörköltre gondolt? Mert a pörköltnél a jó vörösbor alapvető, és igenis én olvastam /meg ki is próbáltam/ olyan receptet, amelyben áfonya lekvár is volt! 3-as, én nem pontoztalak le, szerintem a lepontozó viccnek gondolta! Tevedett!!
2016. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nahát.. A leves eszembe se jutott.. Abba valóban furán hatna a lekvár és a bor.. :)
2016. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan a gulyásra gondoltam, nem leves ,nem pörkölt.Marhalábszárból szeretnénk.Én nem pontoztam le senkit sem,ugyan én vörösbort pörkölthöz szoktam csak adni.Konkrétan úgy képzelem el,hogy sűrű legyen a leve,.Gulyásfőző versenyre neveztünk be és biztosra akarunk menni :)
2016. máj. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!