Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Más is büdösnek érzi a sütőben...

Más is büdösnek érzi a sütőben sült csirkecombot?

Figyelt kérdés
Akármikor anyám készít sütőben sült csirkehúst ami a csontjával együtt sült és pl csak kívűlről van pácolva és én felvágom ilyen büdös wc szagot érzek.

2016. ápr. 25. 18:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg ez a segítene rajta ha bevágdosnánk csak sajna anyukám annyira megrögzésből főz hogy mondhatnák neki bármit :D
2016. ápr. 25. 20:24
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Én szoktam érezni, a pulykahúst pl. pont a szaga miatt nem tudom megenni!
2016. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
A bevagdosás biztosan nem segít. Kérdezd meg anyukádat, mivel fűszerezi a csirkét, és megpróbáljuk kinyomozni a büdösség forrását :)
2016. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%

Ne állíts már ilyet, hogy nem segít a csontig bevágás. egyszerűen teljesen át tud sülni a vastagabb részeken is a hús, és nem marad véres a csont mellett.

Régen én is jártam úgy, hogy az egészcomb nem sült át, és valaki tanácsára kezdtem több helyen a bőr alatt ( a bőrt felhúzva, nem átdöfve ) csontig kis vágást ejteni.

Így, hogy a bőre ép nem is látszik a "sérülés " és a véres lé sütés közben szépen kifolyik/eltávozik.

Legalább 40 éve így csinálom, minden gond és szagmentesen.

A rántott combokat is így csináltam, hogy teljesen biztos legyek benne, hogy rendesen átsültek-e, de újabban már kicsontozom.

2016. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Akkor süsd tovább azt a húst, nekem se nem véres, se nem büdös a közepe. És bevagdosni sem kell :D Meg kell tanulni főzni, nem egy rocket science.
2016. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen néha trágyaszagú a comb.Tescoban vagyok a baromfipultban.Mi a főnökkel a faros combot csak szaros combnak hívjuk.Nem csoda hogy büdös.Szerencsétlen csirkék 6 hétig,míg le nem vágják őket a saját trágyájukban ülnek.Nem takarítják őket csak dobnak egy kis almot alájuk néha.Na ez halmozódik.Ebben ülnek,ezért fekete a talpuk,meg a combcsont vége az ízületnél mert megég az ammóniától.
2016. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!