Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek megéri rendelni...

Szerintetek megéri rendelni az ebédet?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Vagy nekünk kutya kötelességünk mindig frisset főzni a családnak?
2016. ápr. 15. 09:07
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bővebben! Otthon vagy egész nap?

Mi az, hogy "nekünk kutya kötelességünk mindig frisset főzni a családnak?" Ki az a nekünk?

2016. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom anyukákra/háziasszonyokra gondolt a "nekünk" alatt. Amúgy tényleg nem mindegy a körülmény.
2016. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
54%

ha otthon vag akor igen, főzni kellene.

nálunk is került már szóba rendelés... na de ha megrendelem 2 főre a kaját, nem biztos, hogy elég. gyerek elvileg eszik az oviban, de éhes, amikor hazaér. Párom fizikai munkát végez... ráadásul abból az 1600-2000 ft-ból, amibe a menü fáj, simán főzök akár 2 napra is. piszok sok. gondolj bele, heti majd 10000, havi 40000 CSAK az ebéd, és a hétvége nincs is benne.. szerintem ennyit nem költünk ÖSSZESEN kajára egy hónapban (ha leszámolom belőle az olyan extra dolgokat, mint kis csoki a gyereknek, rágó, péksütemény, stb) :o

2016. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
73%

ja, arról nem is beszélve, hogy és mi van, ha sz@r??? akkor ugyanúgy össze kell dobni valamit.

Olyan helyen dolgozom, ahol van konyha. 10 éve vagyok itt, 1 hónapot voltam ebédre befizetve... egyszerűen nem bírtam megenni.

2016. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Azért fogalmaztam ahogy, hogy az ítélezősöket kikerüljem, de látom még így is vannak szép számban. Tök felesleges volt a kérdés...

Ha azt írom, hogy négy gyerekkel vagyok itthon, akkor is nekem ugrik egy rakás unatkozó, ha azt írom, hogy egyel, akkor is. Ugyanez lenne, ha az lenne a válasz, hogy súlyos beteg vagyok, mellette egy kisgyereket nevelek, meg akkor is, ha csak szimplán egyedül lennék gyerek nélkül. Akik ÉRTELMES választ adtak, azoknak köszönöm, örültem volna, ha normális beszélgetésben tudunk tapasztalatot cserélni, de azzal, hogy ide is beszemetelt egy pár ember, azzal elment a kedvem az egész beszélgetéstől.

2016. ápr. 15. 10:23
 16/36 anonim ***** válasza:
80%
Rendelem a kaját. Nem szeretem az olyan férfiakat akik úgy fogalmaznak, hogy "nem azért vagyok itthon, hogy rendelgessek, főzzek csak minden nap". Felnőtt ember vagyok, beosztom az időm, ahogy nekem tetszik. Ha nem tetszik, lehet főzni neki is. De az én férjem nem panaszkodik erre, mert tudja, mit teszek egy nap és nem akkora tapló, hogy ilyeneket mondjon, mert nem a bejárónője vagyok.
2016. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
100%
Nem értem mire fel ez az indulatosság. Ne az 1-2 rosszindulatúval foglalkozz hanem a sok normális válaszolóval...
2016. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
86%

Én sem értem a felháborodásodat!! Kiírtál egy nagyon hiányos információkat tartalmazó kérdést, és felháborodtál amiért rákérdeztünk? Nem mindegy, hogy terhesen vagy otthon?, munkanélküli vagy?, négy gyerekkel vagy otthon?, milyen ételszállító cégre gondolsz?, hány embernek rendelnél?, mennyiért szállítanak házhoz a környéketeken?, mennyire vagytok válogatósak?,...stb....

A "Szerintetek megéri rendelni az ebédet?" kérdés nagyon kevés!

2016. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
91%
Azért azt elmondanám, hogy egyetlen rosszindulatú válasz sincs!!
2016. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem miért háborogsz..... 90%-ban normális válaszok érkeztek, és többen meg is jegyeztük, hogy nem mindegy milyen körülmények között kérdezed. Erre kirohansz itt, hogy tök mindegy mi van, akkor is lehurrogunk. Hát ez pont nem igaz.
2016. ápr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!