Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek megéri rendelni...

Szerintetek megéri rendelni az ebédet?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Vagy nekünk kutya kötelességünk mindig frisset főzni a családnak?
2016. ápr. 15. 09:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
87%
Dehogyis! Mi is rendelünk teletálat, sokkal jobb így mindenkinek.
2016. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de a férjem nagyon ellenzi, szerinte nem azért vagyok itthon, hogy rendelgessek, főzzek csak minden nap.
2016. ápr. 15. 09:13
 3/36 anonim ***** válasza:
87%

Amikor visszamentem dolgozni, onnantól rendeltük az ebédet. Vacsorára nem eszünk főttet, csak valami könnyűt, esetleg valami tésztát.


Most újra itthon vagyok a kicsivel, a nagylányom ovis, egyenlőre főzök. Ha itthon lesz a nyáron a nagy, fogok rendelni heti kb 3x.

2016. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%

Akkor legyen kompromisszum: heti x nap rendeltek, y nap főztök - ő is!

Most sem főzök minden nap, elég 2-3 naponta.

2016. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
12%

1. Ha otthon vagy, akkor elvárható (lenne), hoyg fözz a családodnak.


2. Ettöl függetlenül soha nem ennék rendelös kaját, mert tele van mindenféle szeméttel meg káros anyaggal.


3. Ha nem akarsz/tudsz fözni, akkor még jobban jártok, ha nem esztek fött ételt, mint rendelös szemetet.


4. Megoldás lehet, hoyg hetente két-háron nap fözöl, de akkor nagy adagot és még két napra valót lefagyasztasz adagonként. Így rövid diön belül lesz annyi tartalék hogy a nem-fözös napokra is lesz fött étel.

2016. ápr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%

Mivel férjem szakács, ezért inkább nem rendelek. Csak nagyon "megválogatott" helyről. (tudom mi megy némely konyhán, azt inkább nem eszek).

Viszont nálunk néha ő főzött, néha én. Ja, és mi mindig 2 napra főzünk.

2016. ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
88%
Nem tudjuk, hogy a főzésen kívül milyen elfoglaltságaid vannak. Nyilván ha bőven van szabadidőd, akkor elvárható lenne, hogy főzz és ne tv előtt fekve várd a kaját. Viszont ha pl 2 gyerekkel vagy otthon és egyéb dolgaid is vannak nem gáz rendelni a kaját. F
2016. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%

Ha otthon vagy, akkor szerintem is "luxus" rendelni.

Amúgy én is gondoltam rá, majd ha meglesz a 3. baba, akkor az első pár hétben rendelnénk, legalább fél hétre, hogy a 3 gyerek meg az éjszakázások mellett legalább a főzésre ne legyen gondom minden nap. Meg esetleg ha vissza megyek dolgozni, de az még odébb van.

2016. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%
ha anyagilag megérné minden nap rendelnék,nem szeretek főzni sajnos.
2016. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
81%
Nem kötelességed főzni, de nekem rossz tapasztalatom van ételfutárokkal kapcsolatban. Nincs ár/érték arányban.
2016. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!