Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek jó-e még, ez a...

Szerintetek jó-e még, ez a csirkemell? Megsüthetem?

Figyelt kérdés
Vettem csirkemellet, tálcásat.Tálcát kukába, húst dobozba és lefagyasztottam. Kivettem kèt napja, vízbe kiengedni. Sajnos bekellett mennem helyettesíteni a munkahelyemre, így a csirkemell maradt a vízben a hűtőben. Most kivettem, furcsa szaga van. Megmostam. Utána már alig érezhető, de azért mégis... mit gondoltok?

2016. márc. 4. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Két napot vízben ázott húst én már nem használnék fel, még, ha nincs is szaga , akkor sem. Annak a lelke is kiázott már...
2016. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sütném meg.
2016. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Eleve nem értem, minek tetted vízbe - ezzel csak tönkreteszed a húst, minden ízanyga meg értékesebb ásványok kiáznak belöle.

Ha fel, akarod olvasztani, akkor elég kivenni a fagyasztóból, egy óra alatt kiolvad.


De ha két napog ázott a vízben, akkor nem ehetö többé.

2016. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Legfeljebb fosol
2016. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló: mikor kivettem a fagyoból, aznap elakartam készíteni, s hogy gyorsabban kiengedjen vízbe raktam.

Aztán ott felejtettem, a melo miatt.

Nem szándèkos áztatás volt.

Köszönöm a válaszokat, nem fogom megsütni.

2016. márc. 4. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik vagyok: ha gyorsan akarod kiolvasztani, akkor dupla lezárt zacskóba téve tedd a vízbe.

Így egyrészt nem ázik ki belöle minden értékes tápanyaag, másrészt így ehetö maradt volna.

2016. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Legközelebb kipróbalom.
2016. márc. 5. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!