Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet tenni, ha egyszerűen...

Mit lehet tenni, ha egyszerűen nincsen normális étel az asztalon?

Figyelt kérdés
Nos a helyzet a következő. Anyum már elhagyott minket 4 éve, tehát nincsen háziasszony, csak a mamám, aki viszont öreg, és eléggé ügyetlen(nem akarom részletezni, de mindenből rosszat hoz, megrohad a paradicsom mert rosszul tárolja, kb 1 éve húsleves van minden nap, de nem viccelek, ezen kívül még milánóit, rántotthúst tud csinálni, de pl ma is odaégett a hús, mert nem figyelt oda.) Apum meg egyszerűen béna a konyhába, tiszta ideg ha valamit csinálnia kell. Hozzá teszem, mamám NAPONTA 5-6X JÁR BOLTBA, ÉS JELENTÉKTELEN DOLGOKAT VÁSÁROL, amivel csak szórja a pénzét (ez a mániája, mást nem tud csinálni, tv-t se néz). És nekem az az ötletem támadt, hogy hozatni kéne az ennivalót, olcsóbb lenne mert egy csomó hús megrohad, mert mamám hülyén vásárol, és erre egy csomó pénz elmegy. Ha hozatnánk az jobban megérné szereintem. Mert oké, apum elvan azzal hogy alig eszik valamit, de fiatal korában azért ő is máshogy volt vele, én meg 14 éves vagyok és sokszor nincs normális kaja, és eléggé zavaró tud lenni.. A pénzel nem lenne igazából gond, futná rá. Szerintetek jó ötlet hozatni?

2016. febr. 21. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
nem akarok kukacoskodni, de 14 évesen már te is beállhatsz a konyhába csinálni kaját. jó, suli mellett nem ez a legfőbb dolgod. de néha te is főzhetnél , nem olyan ördöngősség.
2016. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Vágom én, de ha egy paradicsomot nem tudok kettévágni? Nagyon béna vagyok..
2016. febr. 21. 15:53
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem fake.. Lehet hogy hihetetlen, nem megszokott de igaz. De gondolom neked mese az élet habbal, és elképzelni nem tudsz ilyet, meg ennél rosszabbat.
2016. febr. 21. 15:54
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Nézz youtube videókat.

Én 19 évesen kerültem ki a nagyvilágba úgy, hogy egy rántottát se tudtam Megsütni.

Internet öcsi! Internet!

2016. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
61%
Na azért nehogy már mamádat b*szd le! Örülj, hogy Ő legalább megy, csinálja, előteremti... 14 évesen rohadtul kényelmetlen lenne mondjuk neked elmenni bevásárolni? Vagy csak magyarázni tudsz? Tenni a dolog érdekében? Azt már nem? Segíts mamádnak inkább... menj el vele a boltba, beszéljétek meg együtt, hogy mi kell, mennyi kell, segíts neki a főzésbe, ne legyél ennyire életképtelen!
2016. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
12%

Irigylem a problemaid .

Te kis elkenyeztettet apuci kicsi fia.

Gondolom a lelket is kiteszi a halatlan kolkeert -.-

2016. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%

Szerencsétlen kölyök mit kap itt gyakori egy egyszerű kérdésre. :D

14 évesen senkinek nem feladata még az egész családját etetni, akármennyire is hiszitek, hogy nektek az volt. :)

A legegyszerűbb szerintem, ha keresel egy ismerős (főleg nénit) az utcában, akivel megegyezel, hogy ő megfőzi az ételt normálisan. Négy adagnyit viszel neki, így ő is tud enni belőle.

(Messze olcsóbb, mint külön, ételfutártól rendelgetni 3 főra)

2016. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

apáddal beszéld meg, hogy ne hagyja a nagyit garázdálkodni, aki ezek szerint nem 100-as agyilag!


Amit te tudsz tenni, hogy bepakolod a mélyhűtőbe az aznap vásárolt húst pl.

2016. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
89%
Senki nem arról beszél, hogy etesse a családját. De kivehetné a részét a segítségből. 14 évesen eltud menni boltba, meg tudja venni az ételhez a hozzávalókat, és besegít a főzésben, neten utána néz mit hogy kell. Maminak megmutatja mit, hol, hogy kell tárolni hogy ne romoljon meg, megbeszélik hogy figyelj mama a húslevest már unom, elmegyek én a boltba, ma ez meg az lesz az ennivaló, neten megnéztem a hozzávalókat, le is van írva hogy kell elkészíteni, elkészítjük ketten.
2016. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet az ételrendelés és közben elkezdhetnél tanulni főzni-sütni!

Én is az internetről néztem,recepteket,videókat és már egész jól megy!

:-)

2016. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!