Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normalis? Miert csinalja ezt?

Normalis? Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Anyukam tegnap megkert ra, hogy menjek le egy doboz cigiert. Mondom neki, oké, de kerdem, hogy etelt hozhatok-e, mert semmi nincs a hutoben es szeretnek valamit fozni. Erre ugy nez ram, mint aki urlenyt lat es felhaborodva mondja, hogy de hat nincs penz. En ezen kicsit felhuztam magam es halkan megjegyeztem, hogy bezzeg cigire van. Ezutan teljesen kikelt magabol es elkezdett uvoltozni, hogy miert cseszegeti ot mindenki a cigivel meg hogy mennyit rank koltott meg kerjek nagyapamtol penzt mert o semmit nem adott bele (ami egy nagy hazugsag mert amugy allandoan o hozza az ennivalot, anyumnak meg sokszor mar a ho elejen elfogy a penze). En mondtam neki hogy nem azert "cseszegetem", mert bagozik, hanem mert az utolso fillerjebol, a kaja rovasara teszi azt, de csillapithatatlan. Ma reggel sem volt kenyer, most is azt mondta, hogy kerjek nagyapamtol, erre meg ott tolti a kepem elott a cigarettat... hat szep. Nagyapam is nagyon ritkan jar haza mert meg dolgozik es o sem szeret itthon lenni (egyeb problemak miatt is, ami anyum miatt van. emiatt a kistestveremet ideiglenesen vedelembe vette a gyamhatosag :(( ) es ezt mondtam is neki. Erre hisztisen, csapkodva odavag 200 ftot a mikro tetejere hogy na akkor menjek le kenyerert. Bezzeg duzzog, direkt, hogy sz**ul erezzem magam, de eleve erzelmileg zsarol mindenkit, mert nem kicsit narcisztikus szemelyiseg. Meg szerencse, hogy ma reggel ennyit is adott, mert majdnem 1 teljes napig nem ettem. Nooormalis az ilyen?

(20 vagyok,lany, lassan tervezek munkat keresni meg koltozni, de a tanulmanyaimat be kell fejezzem, addig sajnos nem tehetek mast mint hogy maradok. )



2015. márc. 1. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem normális. Ráadásul felelőtlen. Húzz el minél hamarabb, ahogy teheted.
2015. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a tervem. Kertem segitseget egy felnott csaladgondozotol is, aki tamogat mindenben, segit majd allast keresni, es tuljutnom ezeken a dolgokon. + pszichologushoz is jarok.

Ahhoz szerintetek lehet koze az ilyen viselkedesnek, hogy paranoid skizofren?

2015. márc. 1. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukad konkretan elmebeteg...
2015. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:( Az. Ilyen eddig meg nem volt, ez az elso, de egyeb hulyesegei miatt mar teljesen kikeszult a csalad.
2015. márc. 1. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Egy függőn nem érdemes számonkérni, hogy miért költ a függősége tárgyára.


Ha egy alkesznek csak 200 forintja van, azon piát fog venni, nem kenyeret.

2015. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De igenis szamon kerem, mert nem akarok miatta szivni, akarmilyen fuggosege vagy elmebetegsege is van. En mertem segitseget kerni, merjen o is.
2015. márc. 1. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kérheted hogy a családi pótlék(ha nappalin tanulsz) a te számládra érkezzen? vagy a nagypapáéra? Apukával mi a helyzet?
2015. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ne kérd számon, hanem azt, hogy nem érdemes. 20 éves vagy, költözz el!
2015. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!