Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 10-15 palacsintát szeretnék...

10-15 palacsintát szeretnék csinálni. Hány tojás kell hozzá?

Figyelt kérdés

És , h is kell pontosna elkészíteni??

Felütöm a tojást, pici só, cukor és fél liter víz vagy tej kell?? Melyik?? És utánna annyi vizet adok hozzá, hogy egy kissé sűrű legyen???

Bocsi, de még soha nem csináltam.


2010. márc. 30. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt sose szégyeldd,ha hiányosságaid vannak itt-ott!Merj kérdezni,merj beszélgetni...merj utánnanézni dolgoknak!Úgy ahogy most tetted...a szűleid imádni fogják és hidd el akkor is megeszik amikor....kicsit"máshogy sikerül":-)

Én már csak tudom..3 lányom van:)Ettem én már....csudadolgokat is...de ...az élmény csodás:)

Nagyon szimpatikus gondolkodású vagy!!

2010. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
has mégis szétszakad a palacsinta, akkor lekvárt eszünk mellé, és azt mondjuk: császármorzsa. Kezdőként tehetsz két tojást, akkor erősebb a tészta, könnyebb kisütni!
2010. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

A lisztet ne felejtsd ki . :)

Szuper csajszi lehetsz, ha kaját akarsz csinálni a szüleidnek. Nem a nem-tudást kell szégyellni, hanem a nem akarást. Mindig merj kérdezni, és sok sikert...!

2010. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, amiket írtatok, de nem hiszem, h ha élőben látnátok, akkor is ezt mondanátok rám. Akkor inkább azt, h divatmániás, hisztis apuci-anyuci kedvence, akinek semmi sem jó.

És szerintem a szüleim is ezt gondolják rólam...

De hát m1, a lényeg, hogy jól sikerültek az ételek:)

Köszi mindenkinek:)

2010. márc. 30. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!