Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerűen hordozható...

Milyen egyszerűen hordozható és gyorsan fogyasztható ételeket tudtok?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy körútra Pestre és eléggé kötött lesz a napirendem, ezért kéne valami, amit ebédre meg tudok enni útközben. Zabkására gondoltam fehérjével és ehez kénének még kiegészítések, mert épp egy komoly tömegnövelő szakaszban vagyok testépítőként.

2016. jan. 24. 21:08
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
51%
A gabonafélék általában sok nép egyik alapvető élelmiszerei, kalóriadúsak és sokféleképpen elkészíthetőek. Én inkább szendvicsben vinném a gabonát, és készítenék több félét is. Sajt sonka majonéz. Sajt tojás torma. Szalámi sajt mustár ketchup. Főtt ételt azért nem vinnék mert nem hiszem hogy lesz hol megmelegíteni. Vagy kinézhetsz olcsóbb kajázókat és vehetsz azon a napon, akkor be tudsz ülni valahova megenni. Nyáron én pl szoktam venni asszem sparban házi teljes tejet, rendes ital és kalóriadús, és egy szuszra legurítom. Ha kell vigyél külön valami fehérje turmixot de legjobban akkor járnál ha betudnál ülni enni. Főként ilyen hidegben nem olyan kellemes egy téren leülni még ha van is hova.
2016. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

A japán onigiri:


[link]


De láttam már olyat is, ahol a kígyó-uborka közepét kivájták, és abba töltötték bele, vagy éppen a félbe-vágott főtt tojásba, a kivett sárgája helyett...


További ötletek a fenti linkben

2016. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jaki002 válasza:
25%
Milyen gyúrós vagy, ha nem tudod beküldeni akárhol, hidegen meleg a csirke rizst? Szendvicsekkel tömegelni? Házi tej a spárból meg gyorskaja? Komoly tömegelés lehet...
2016. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az öltönyös úremberek kicsit rosszalóan nézik, mikor a falusi paraszt előkapja a műanyag dobozt és elkezd zabálni :-) . Megtudnàm enni, viszont havi egy-két alkalommal muszály eljárnom ilyen gyűlésekre és nem elsősorban a helyszínnel, hanem az idővel van a gond. Ment a zöldpacsi a segítőknek és várom a további ötleteket!
2016. jan. 26. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Mekdonác hambúgee
2016. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!