Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehetne megsütni...

NeugasShaman kérdése:

Hogyan lehetne megsütni egészben egy malacot?

Figyelt kérdés

Egy süldőre gondolok, nem egy felnőtt disznóra. Egy nyári bulival kapcsolatban tervezem, de fogalmam sincs, ez hogy működhetne. Ekkora sütő nyilván nincs, illetve az árával kapcsolatban is el vagyok veszve.

Keresztapámnak sertéstelepe van, de tudjátok ez ilyen későn ülök a gép előtt és megjön a szikra - szituáció. :D

Válaszokat előre is köszi!



2016. jan. 19. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Tudod a google ilyen későn a legjobb haver.


[link]

2016. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Nyáron tűzön. Nálunk egy nyári nagyobb buli alkalmával mindig ökröt sütögettek, de tuti nem 1-2 óra mire kész van.

Szeintem egy jó délutáni program.

2016. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy jó hosszas folyamat lenne, de akkor úgyis lenne rá időm, meg imádok vendégeket látni. Már nem is először tartanék bulit és ez elég rendes kihívás lenne úgymond.
2016. jan. 19. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Perzselővel
2016. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem lángoló, inkább csak folyamatosan parázsló tűz felett. Állandóan forgatni kell, ha sokan vagytok akkor mondjuk félórás váltással kézzel is megoldható, ha nem akarsz ezzel vesződni, akkor építesz egy forgatót neki. A végén minden kép piríts rá, "nyúlós" lesz.
2016. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Hát azért kérdezz rá a vendégeidnél. Nem vagyok vega, de a belem felfordul az ilyen egészben sütött tetemektől, amik szemrehányóan bámulnak rám az égett szemeikkel, brrr.
2016. jan. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig 7 embertől kérdeztem és egybehangzóan az "úristen, az kur.va menő lenne" válasz mellett döntöttek. :D Nézegettem amúgy pár recepetet, kezd körvonalazódni a dolog nagyjából, hogy hogy lesz.
2016. jan. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!