Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Koleszosok! . Milyen gyors,...

Koleszosok! . Milyen gyors, egyszerű és finom ételeket tudtok készíteni a koleszban?

Figyelt kérdés
Lányom most fog majd koleszba költözni és meg szeretném lepni egy kis receptkönyvvel---van egy-két ötletem amit szeret és ami nem is nagyon bonyolult (carbonara, spenótos tészta...stb) de mi az amit még esetleg szoktatok csinálni?

2016. jan. 6. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sütőzacskóban sült hús vele sült krumplival, főzelékek valami mirelittel, zöldségleves, bolognai spagetti,húsos tészta
2016. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó régen voltunk koleszosak, de mi haverokkal mindent süöttünk/főztünk a tojás rántottától kezdve a fasírton át a pincepörköltig.
2016. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
83%

Több mint 7 évig voltam koleszos,én 2 dolgot tettem.

- Konzerv. Főleg Globus egytálételesből volt betankolva 15-20 darab.

- Ebédkiszállítás. A Tőzsdefutár és a Teletál előfizetője voltam.


Egyszerűbb,olcsóbb,gyorsabb.

2016. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
sült husik,pörik,gyros,bolognai,lasagne,chilis bab,brassoi :)
2016. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
túrós tészta, tokányok..
2016. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem főzök. Túl időigényes, egy emberre pedig nem gazdaságos a kisadag. Ha sokat csinálok az olcsó lenne, de utána kinek van kedve egy hétig ugyanazt enni?

Reggelire, vacsorára szoktam: tejbegrízt, zabkását, rántottát, virslit és hasonló kaliberű dolgokat készíteni. Hét elején viszek magammal otthonról ételt, az szerdáig tökéletes ebédre. Csütörtökön pedig meglátogatom a helyi menzát 600ft egy kisadag leves és második, vagy elmegyünk hamburgerezni, pizzázni egy-egy olcsóbb helyre.

A főzőcskézés csak annak éri meg akinek van rá ideje, esetleg több embernek van hasonló ízlése ételek terén és összedobják a hozzávalókra valót. Hétközben a közös konyhába lényegében csak otthoni kosztot melegíteni és mirelit pizzát sütni látsz embereket.

2016. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
43%
utolsó, gondolom te középiskola koleszba laksz igaz?:)
2016. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen...ez középiskolai lenne-de jók az ötletek nagyon...köszönöm!
2016. jan. 7. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!