Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Isteni finom lett a káposzta...

Isteni finom lett a káposzta levesem. Érdekel valakit?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Végülis hozhatsz egy tányérral!
2016. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Engem érdekel.:)Jöhet a recept.;)
2016. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést. Na szóval. Zsiron hagymát piritottam, és erre rávágtam egy szép darab sertés dagadót nagyobb darabokban, és csont nélküli csülköt.

Átpiritottam, majd rászórtam a káposztát, kimosás nélkül, hogy megmaradjon a savanyu ize. Pirospaprika. Ezután felengedtem kb 4 liter vizzel. Jött még bele tegnap beáztatott füstölt oldalas, kolbász házi, 3 féle gomba negyedelve / csiperke, barna, és laska/ legjobb az erdei lenne, de nem volt. Tettem bele egy negyedelt, hámozott birs almát. Babérlevél, só bors, fokhagyma. Kb 3 órát főtt, és kész. A káposzta 60 deka volt kb. Izek kavalkádja. 3 napja esszük,de nem tudunk betelni vele.

2016. jan. 2. 14:13
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól hangzik, biztos finomabb, mint a "fogyókúrás" káposztaleves.

Biztos, hogy kipróbálom, mert szeretjük a savanyú káposztát.Sajnos ennyi finom gombához mostanában nem lesz szerencsém.

Köszi, hogy közzé tetted :)

2016. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy Te értékelni fogod !
2016. jan. 2. 18:38
 6/17 A kérdező kommentje:
Egyébként családi tradició. Állitólag selmeci recept, mikor még magyar terület volt.
2016. jan. 2. 18:42
 7/17 anonim ***** válasza:
Köszi a bizalmat :) BÚÉK:)
2016. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát ennyi husival és füstölt husival csakis finom lehet :)

Le is írom a receptet :)

Köszönöm és boldog új évet! :)

2016. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok, hogy örömet okoztam.
2016. jan. 5. 13:54
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha máskor is valami finom receptre akadsz, ne tartsd magadban, nyugodtan kérdezz ide, sokan szívesen vesszük, ha valaki egy jó, kipróbált recepttel rukkol elő.

Pusz :)

2016. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!