Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gázos alsó-felső sütést...

Gázos alsó-felső sütést használ vki? Jó? Sütikhez, húsokhoz megfelel?

Figyelt kérdés

A sima gázos alsót nem szeretem.

Mindenhol a villanyt próbálják rámbeszélni, biztos az lenne a legjobb, de nem tudom most megoldani, hogy újra vezetékeltessem a házat, egy sütő miatt.


Szóval gázos alsó-felsőben gondolkozom.

Tapasztalatokat kérnék, akinek van ilyen.

Vagy gázosban létezik légkeveréses?

Az jobb lehet?


2015. okt. 14. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A terhelés miatt kéne újravezetékezni? Mert ha nem, sokkal jobban jársz a villannyal. Amúy egy sima hálózati dugó van rajta, kell egy konnektor a konyhaszekrény mögé (nem nehéz megoldani) és kész. Ha sokat sütit sütsz, nem javaslom a gázt, nem mindig ugyanúgy süt ugyanazon a fokozaton, nagyon kiszárít mindent.
2015. okt. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, a hálózatunk nem bírja el.

tudom, hogy az lenne a legeslegjobb, ha villanyt vennék, de nem megoldható.

mindenhonnan ezt a választ kapom, csak amit kérdezek, arra senki nem tud válaszolni. :(

2015. okt. 16. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk válaszoltam is, nem annyira jó a gáz, mert kiszárítja a sütiket. Ennél többet nem tudok hozzátenni, meg nem is kell. Nincs más lehetőséged, nem tudsz villanyt venni, gázos sütőt kell venned. Nem lesz abban sem annyira rossz a süti, majd kitapasztalod, hogy a legjobb sütni vele.
2015. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

eddig is gázos volt.

nem jó.


kierült, hogy gázos alsó-felső nem is létezik, abból csak alsó van.

az eladó vágott egy fejet, és mondta, hogy "imádja" a saját honlapjukat (media markt), tele van baromságokkal.

ha kiválasztom, hogy csak gáztűzhelyeket mutasson, a legelső találat egy kombinált.

és a gázoson belül is lehet válogatni, hogy alsó, felső, légkeverés, pedig ezek csak villannyal léteznek.

tehát sz...r a honlap, hiába választod ki, hogy csak a gázos érdekel, mindent mutat.

2015. okt. 23. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a beépített sütőt nem bírja el a hálózat, a kombi tűzhelyet se fogja. Annak ugyanannyi áram kell. Az alsó-felső gázon csodálkoztam is, sose hallottam még, megnyugodtam, hogy nincs is. A media markt oldala viszont tényleg használhatatlan, engem a mosógépekkel vitt be a csőbe. Így viszont tényleg nincs lehetőséged másra. :(
2015. okt. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!