Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok tippet adni? Pénteken...

Tudnátok tippet adni? Pénteken leszünk 3 hónaposak párommal, és szeretnék neki sütni valami sütit/tortát.

Figyelt kérdés

Azért nehézkes, mert nem szereti a vajas krémeket, meg az ilyen gyümölcsös dolgokat,

De imádja a csokit,:) és szeretnék valami nagyon finomat sütni, de semmi ötletem sincs



2015. szept. 29. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem tudom miért nehéz...oké a gyümölcsök egy dolog, azok tényleg finomak és kár, hogy nem szereti, de a vajas krémnél undorítóbb dolog a világon nincs süteménytémában, talán csak a zsírral kenés...


Ha szereti a csokit, akkor olyat készíts, amiben csoki van.


Pl. csokimousse kávéhabbal

karamellás csokoládészuflé

tömör diós csokitorta forró csokiöntettel

csokoládés trüffeltorta gesztenyekrémmel

2015. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néha eltűnődöm, hogy a vaj mennyire remek, a vajas krémek pedig tradicionálisan le vannak sajnálva, bár nem is szoktak vonzók lenni, ellentétben egy jó főzött krémmel...

No mindegy.


Rengeteg csokis süti van. A brownie túl egyszerű lenne?

Nekem még egy házi sport szelet is tökéletesen megfelelne, az is remek tud lenni, bár az nem süti.

2015. szept. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tiramisu? Akár csokis változatban, akár simán.
2015. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Brownie
2015. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!