Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal egy hónaposak leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal egy hónaposak leszünk mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni valamivel nem túl nagy dologgal valami kis bigyóval ami mégis aranyos? Először medálra gondoltam de az még lehet korai. Esetleg ha elvinném vacsizni valahova az jó ötlet?

2013. nov. 5. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
És vedd figyelembe hogy mekkora értékben fogsz ajándékozni fél év, 1 év, 2 év esetén. Szerintem egy szál virág éppen elég
2013. nov. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vacsi jó
2013. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen

Első: nem az érték számít!

2013. nov. 5. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, felesleges. Elég gáz, ha meg kell ünnepelni egy hónapfordulót. Az év az még oké... de hogy a hónapot.. sose értettem.
2013. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hú bazme"g ezt aztán ünnepelni kell
2013. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hónapfordulót ünnepelni...Pffff...
2013. nov. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a hónapfordulót nem ünnepeltük sosem, úgy vagyunk Párommal, ha szeretjük egymást akkor nem csak azon a napon kell kimutatni, de kb. az összes ünnepre érvényes. Nem kell nagy felhajtást csinálni bőven elég, h együtt vagyunk.

2éve és együtt is élünk.


De ha ez fontos Neked, tedd, lepd meg valamivel, ha a medál korai, a vacsi is szerintem, esetleg cukrászdába vidd. Virággal meg úgy vagyok, h "halott" virágot nem szeretetem, de nem vagyunk egyformák és a gesztus a lényeg.

2013. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már virágot veszel akkor csakis cserepeset szerintem. Többet tudnánk segíteni ha nemet életkort stb nem sajnáltad volna tőlünk.
2013. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!