Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerdán leszünk 2 hónaposak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerdán leszünk 2 hónaposak a párommal? Van valami ötletetek h mit adjak neki?

Figyelt kérdés
egyébként én lány vagyok. a párom 17 éves.Nyitott mindenre. és ha lehetne olyat irjatok ami nem nagyon költséges. előre is köszönöm:)
2013. nov. 24. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:

?????????????????



2 hónapra?



minek?

2013. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk add azt neki, hogy a következő veszekedéskor nem szakítotok, így növelitek a kapcsolatok átlagélettartamát és el fognak tűnni a közéletből ezek az ostoba hónapfordulók.
2013. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én megmondom, csinálj kaját, mutatok linket, ezt biztos szeretni fogja:


http://www.youtube.com/watch?v=3d-qENAaNbM

2013. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nagy ajándékra gondoltam csak valami kedvességre. Amúgy meg nem szoktunk veszekedni. elég pozitív tapasztalatokat szerezhettetek ilyen téren ha így álltok hozzá.
2013. nov. 24. 11:50
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó:)
2013. nov. 24. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Én főznék neki. De azt én sem értem, hogy minek a hónapforduló? Évforduló okés, de 2 hónapra minek?
2013. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hónapforduló.

Ajvè....


18 még biztos nem vagy......

2013. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Adj neki 2 puszit. Az nem túl költséges, pont csak egy kis kedvesség, ahogy írtad. :)


Szerintem is felesleges ajándék a hónapfordulótokra. Ha nagyon ragaszkodtok hozzá, akkor csináljatok aznapra valamit, esetleg menjetek el moziba, szerdán úgyis féláron vannak a mozijegyek. :)

2013. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 15éves vagy.
2013. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a koromat tudom.köszi utolso. És tényleg csak jelképes ajándék mint ahogy 1-2 normalis válaszoló irta h mozi vagy főzzek neki. Ezeket köszönöm:)
2013. nov. 24. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!