Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a francnak csomagolják...

Mi a francnak csomagolják hozzá a csirkemájhoz a szívét?

Figyelt kérdés
Akarok főzni belőle, látom, hogy a fele szív, azt meg utálom. Dobjam ki? Nem is lesz elég a máj vacsira :(
2010. márc. 13. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Miért sajnos? Én például szeretem a szívét. Értékesebb is, mert az hús.

Miért egyenlőre? Szerintem egyelőre.

Miért a csirkén kéne változtatni? Szerintem az asszonyokon, hogy még a második mozdulatot is meg tudják csinálni.

2010. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Értékesebb is, mert az hús."


Mert a máj nem hús? Akkor mi? Növény?

2010. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bizony, a máj nem hús. Vannak a húson és a növényen kívül dolgok a világon. A hús az izom másik neve. A normál "húsok" mind izomból vannak, és a szív is, bár az egy másik fajta izomszövet, mint a vázizomzat, de izom. A máj pedig nem.
2010. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A vegetáriánus nem, eszik húst, tehát az elméleted szerint csirkemájat ehet. Ezt gondold át még egyszer.
2010. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

MIRIGY!

A vegetáriánusok állati eredetű terméket nem fogyasztanak! A tej szerinted hús? ostoba...

2010. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12:40: Átgondoltam, és egy óriási nagy logikai bakugrást találtam a válaszodban. Egyébként a vegetáriánusok logikája nem befolyásolja az anatómiát, sőt, amit te a vegetáriánusok logikájáról gondolsz, az sem befolyásolja.


Segítek: ha valaki nem eszik húst, abból NEM következik, hogy minden mást ehet. Ha én nem lépek le a teherautó elé, abból sem következik, hogy a villamos elé meg leléphetek. Szóval neked kéne átgondolni. :-)

2010. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A máj nem hús? Ez nekem új.
2010. márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!