Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csomagoljak a férjemnek...

Mit csomagoljak a férjemnek enni, ha egész nap tűző napon van (ő és a kaja is)?

Figyelt kérdés

Hűtőtáska kilőve.

Eddig zsíros kenyeret és száraz kolbászt vitt felváltva, de már kezdi unni.

A reggeli nem gond, az még nem melegszik fel a táskájában, de az ebéd...

Mit tudnék tenni neki, ami nem romlik meg?


2010. júl. 5. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hűtőtáska miért van kilőve? nem kell olyan nagy merev falú, hanem egy rendes bolti mirelit-szállító vagy egy kisméretű vászon hűtőtáska..jégakku sem kell, teszel bele egy-két üveg fagyasztott vizet, amit ahogy olvad, meg is ihatja
2010. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sült húsokat például. Az nem romlik meg rögtön, ha nincs hűtve.
2010. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Robogóval jár dolgozni és annak kicsi a csomagtartója, nem fér el benne.

Van egy is aluval bélelt táska amit visz, de abba csak a 3 szendvics fér.

2010. júl. 5. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

fasírt, szalonna

a fagyasztott vizes (lehet szörp, limonádé) megoldással kombinálva is akár

2010. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Nálunk is van ilyen gond nyáron.Ilyenkor pogácsa,konzerv májkrém,konzerv vagdalthús,szalonna,a menüje.Dél-fél 1 felé esznek,addig ezek biztosan nem romlanak meg.Főtt kaját ilyenkor nem nagyon lehet adni,de ha kicsit hűvösebb van,akkor lehet valamilyen főzelék,esetleg gyümileves.Az én férjem imádja a gyümilevest,meg a gyümiszószókat,reggel hidegen elviszi,délben pont ehető.Ennyit tudtam segíteni.

2010. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam nyáron melegben dolgozni. Az én kedvencem :Tescóban lehet kapni húsos főtt császárt, vagy kolozsvári szalonnát kb l.000 ft./ kg. Otthon felszeletelem kb l cm-es szeletekre, megsütöm,majdnem ropogósra sütöm. Be a hütőbe. Másnap müanyag dobozban viszem fél kg kenyérrel,hagymával,paprikával,paradicsommal.Nem romlik meg,persze átmelegszik, de olyan mint a friss.Ásványviz lefagyasztva. Jó étvágyat.
2010. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2010. júl. 5. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a fasirt nem jó ötlet, mert a tojás miatt nagyon könnyen romlik, a többi viszont okos.
2010. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!