Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemell mellé milyen...

Csirkemell mellé milyen köretet, szószt tudtok?

Figyelt kérdés

Hirtelen kitaláltam hogy csirkemellből csinálok valamit,de a vasárnapi zárva tartásnak köszönhetően nincs itthon semmi,amit mellé tudnék készíteni. :/

Ami van itthon: bab,rizs,liszt,répa,tv paprika,paradicsom, vaj, margarin,tojás,krumpli, karalábé,fűszerek.

Ezekből lehetne valamit csinálni? Semmilyen receptet nem találtam,csak olyat amihez kellene más is,ami a boltban van :/



2015. szept. 13. 12:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ja és fok-, és vöröshagyma. :D

Sültkrumplit nem szeretnék,mielőtt valaki írná. :)

2015. szept. 13. 12:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Vajban párolt rozmaringos répa

Tejszínes karalábékrém

Rizottó

Krumplipüré vagy petrezselymes krumpli

2015. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
se tej,se tejszín,se tejföl nincs itthon :/ ez így még nehezebb
2015. szept. 13. 12:54
 4/12 anonim válasza:
52%
Csirkemell és rizs! És kész is a finom ebéd :D
2015. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Nekem ez már segített néhányszor.

2015. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 savanyújóska ***** válasza:
100%
Vajban megpárolsz kb. bármit. Esetleg keverj össze vajat fűszerrel, majd egy kis kockát helyezz el a frissen sült (még meleg) csirkére, és hagyd ráolvadni, több mint isteni lesz. Köretnek grillezzett zöldséget és egy kis rizst/krumplit javasolnék. A grilezett zöldséget ne szégyelld fűszerezni, nagyon finom úgy is, illetve ha amúgy nem eszel ilyesmit, még akár meg is szeretheted.
2015. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

hagymát megpárolod. amikor megvan ráöntöd a kockákra vágott paprikát,paradicsomot,reszelt répát+pici vizet. tovább párolod és fűszerezed(édes-savanyú mártás szerűre). félre teszed és elkezded párolni a csirkemellett(csíkokra vágva). ha már fehéredik,akkor felöntöd a szósszal és abban készre főzöd.

ehhez köretént rizset ennék.


de a csirkemellet pl ki is ránthatod. és csinálsz mellé salátát+rizset.

2015. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!a nosalty nem adott ki találatot:/

a rizst magában nem szeretem,nagyon száraz, viszont párolt zöldséget se nagyon tudok csinálni ennyiből..úgynézem marad a sült krumpli. hülye Orbán :)

2015. szept. 13. 13:11
 9/12 anonim válasza:
52%

Hát elég baj, hogy nem szereted magába a rizst. De akkor csinálj zöldséges rizst :D Én most kezdek el szálkásítani és 3-4 hónapig csak rizst és csirkemellt eszek. :)

Amúgy van jázmin rizs ami finomabb mint a sima rizs szerintem. Próbáld majd ki :)

2015. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehát a répát, hagymát, apróra kockázott burgonyát simán meg leht párolni nagyon, és finom is :) egy kis fűszer rá és kész.
2015. szept. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!