Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ebédre? Csirkemell...

Mit főzzek ebédre? Csirkemell legyen benne, köretet is írjatok csak ne tésztát. Köszi.

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 02:11
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia!

Leírom, hogy én mit fogok valószínűleg holnap csinálni, hátha megtetszik.

Sajnos nem vagyok egy konyhatündér, ezért borzasztó egyszerű a kaja. Fogok egy sütőzacskót, rakok bele felszeletelt krumplit, gombát és hagymát, a csirkemellet csíkokra vágom, betekerem baconbe, szintén bepakolom a zacskóba, és kb. 50 percet sütöm, a vége felé fel lehet szaggatni a zacskót, hogy piruljon kicsit a bacon.

Aztán hajrá, lehet enni.

2010. febr. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jól hangzik.Köszi.De hol lehet venni sütőzacskót?
2010. febr. 20. 02:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is leírom a kedvenc csirkereceptemet. A csirkemellet (én egy kilóból szoktam) vékony szeletekre vágod, kiklopfolod és megforgatod tojásos lisztes tejes masszában. Kibélelsz egy jénait szeletelt bacon-nel. A baconre szórsz reszelt sajtot, rá egy sor csirkemellet, arra megint sajt, majd egy sor sonka (én szendvicssonkát szoktam). Ezt addig ismétled, amíg van csirkemell (nekem két sor sonka szokott kijönni). Amikor kész, a tetejét is befeded bacon-nel; előmelegített sütőben 45-50 perc alatt kész (amikor már látod, hogy kezd pöndörödni a bacon, akkor biztos jó). Krumplipürével és párolt zöldséggel szoktam tálalni. Szerintem nagyon finom, különleges és nem egy nagy harci feladat elkészíteni! :)
2010. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekünk ma rántott csirkemell lesz pertezselymeskrumplival és salátával. egyszerű és finom. :)
2010. febr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kínai édes- savanyú csirkét rizzsel, üvegges szószbol.
2010. febr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A sütőzacsis megoldás jó ötlet, bármit beleszórhatsz,bármilyen formában,se zsír, se víz nem kell bele, minden átveszi a másik ízét,illatát.Ha nem sok lé gyűlt benne össze, akkor nem kell csak tálaláskor felvágnod,mert megpirul benne a kaja.

Sütőzacsit bármelyik ABC-ben lehet venni, ahol papírárut is tartanak.

2010. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk hnap ez lesz [link]


sztem isteni finoom

2010. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jaah igen és steak burgonyával nagyon finom:)
2010. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.Várom még az ötleteket!
2010. febr. 20. 16:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Dubary csirkemell(remélem jól írtam le).csirkemellet elősütöd,a tetejére főtt karfiolt raksz,ezt leöntöd besamel mártással,tetejére sok sajt és megsütöd.Mellé krumplipüré.
2010. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!