Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek csirkemell filéből?

Mit készítsek csirkemell filéből?

Figyelt kérdés

Grillezett csirke, hagymás csirke, sült csirke.. ezeket szoktam csinálni de már unom. Nézem a recepteket de ami jól hangzik azt nem tudom megcsinálni mert nincs se tejfölöm, se tejszínem, se gombám.

Ti mit csinálnátok csirkemellből?


2015. szept. 7. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Kirántanám
2015. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy rántott csirkemell is elég gyakori.. Más ötlet?
2015. szept. 7. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami brassói szerűséget.Hagyma, fokhagyma, majoranna, egész finom lesz, ha jó puhára sütöd a csirkemellet felkockázva, és szép pirosra a krumplikockákat.
2015. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lecsószeletet párolt rizzsel vagy krumplipürével.
2015. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valami zöldségfélével hagymán együtt sütve /párolva pl zöldborsós vagy zöldbabos tokányt, tésztával vagy rizzsel.

Ha akarod sima lisztes-vizes vagy lisztes -tejes habarással be is sűrítheted.

2015. szept. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van májkrémed (kenőmájas) ragassz össze két vékony szeletet, majd párizsi bundában süsd meg. mégis már egy kicsit, mint a prézlis.

vagy egy szelet sonkával, sajttal feltekerve, csinálj párizsi roládot belőle, de krumplival borzaskának is csinálhatod.(reszelt nyers krumpli tojással, liszttel összefogva, a húsokat ezzel kell beborítani, így a köret is adva van )

2015. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bazsalikomos-tejszínes sült csirke parmezánnal, rukkolasalátával

Rozmaringos almával töltött csirkemelltekercs tört krumplival

2015. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Süsd meg paradicsommal, bazsalikommal (vagy pestoval) és mozzarellával. Vagy mint már írták különböző zöldségekkel (én legjobban paradicsommal, gombával, brokkolival vagy spenóttal szeretem). Ezen kívül kipróbálhatnád gyümölcsökkel is.Töltve vagy tetejére téve is kipróbálhatod a zöldséges/gyümölcsös változatot. Ezeken kívül készíthetsz csirkemell filéből pörköltet is :)
2015. szept. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem az egyik személyes kedvencem a "zöldbabos csirkemell".


Egy kis vöröshagyma, csirkemellfilé kockákra vágva, aztán kaliforniai paprika és zöldbab. Egy ögrében tejben elmorzsolsz egy leveskockát, hozzáadsz piros paprikát és borsot, aztán ráöntöd a húsra. Én végig tejjel főzöm, mert elképesztő finom úgy, meg annyi borsot rakok bele, hogy kóstolás közben csípjen, de nyilván kevesebbet is lehet. Úgy főzőm, hogy sok leve maradjon, mert a rizsköret egyébként száraz lenne.

2015. okt. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!