Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ebben a paleo almás pite...

Ebben a paleo almás pite receptben a stevia és a kókusztej ezekkel helyettesíthető? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,


a stevia helyettesíthető mézzel? Gondolom igen, szóval ha mézzel helyettesítem, akkor mennyit tegyek bele a mézből?


A kókusztejet pedig lecserélhetem mandulatejre? (az van itthon)


köszi a segítséget



2015. aug. 27. 18:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, lemaradt a link :)


[link]

2015. aug. 27. 18:58
 2/4 anonim ***** válasza:

ha a mandula is paleó, nyugodtan.

méz meg ízlés szerint.

2015. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mandulatej OK, de amilyen minimális a mennyiség, szerintem simán kihagyható az is :P

Méz valóban ízlés szerint, a receptnél is szerepel, hogy édes almánál nem kell plusz édesítés (legalábbis az ő számára, mindenkinek más az édesigénye). Az almák pedig az igen édestől az igen savanyúig bárhol lehetnek...

2015. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó, ízlés szerint, de azért mégis kb mennyi? Mert tippem sincs.


A legutóbbi sütimbe is azt mondták tegyek ízlés szerint. Tettem ízlés szerint és az egésznek nem volt semmi íze.

Szóval valami konkrétabbat tudnátok mondani? :) Pl ti mennyit tennétek?


Az édeset nem szeretem túlzottan, de azért úgy sem akarok járni, mint legutóbb, hogy semmi íze.

Köszi

2015. aug. 31. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!