Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gombalevest hány napig lehet...

Gombalevest hány napig lehet eltartani a hűtőben?

Figyelt kérdés
Nem tejfölös.
2015. júl. 27. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha friss gombából csináltad 2-3. Ha már állt előtte a hűtőben egy ideig, akkor max. másnapig tárolnám.
2015. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
A gombalevest én legfeljebb másnap eszem meg.Utána kidobom.
2015. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lencsefőzelék ***** válasza:
75%
Azt beszélik, hogy a gombás kajákat max. 2-3 napig lehet tárolni, mert hamar megromlik. Hallgass az okosokra, és ne figyelj arra, amit most írok: Én a múltkor szerda este csináltam egy nagy adag gombalevest, és a következő hét keddjén ettem meg az utolsó adagot. Nem követendő példa!
2015. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én a töltött káposzta és a pörkölt kivételével minden kaját max 2 napig vagyok hajlandó megenni, utána kuka.


A gomba amúgy is elég kényes, én még max másnap enném meg.

2015. júl. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Így van, a gomba nagyon kényes "jószág ". ilyen melegben megfőzve is csak 1 napot adnék neki, utána semmi esetre sem enném meg, és főleg nem tálalnám a családomnak.
2015. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én négy-öt napig szoktam enni, és napról napra finomabb. Addigra persze elfogy, ezért nem tudom, milyen lehet, amikor meg van romolva.
2015. júl. 28. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!