Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főtt és tükör tojásos szendvic...

Főtt és tükör tojásos szendvicseket szeretnék csinálni, miket tegyek még bele?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A főtt tojáshoz jól megy a sonka, a téliszalámi, a tonhal, a csemegeuborka, paprika, paradicsom, salátalevél, vagy a tormakrém is. Nem mind egyszerre, de van több lehetőség.


Pl. vaj, téliszalámi, főtt tojás és zöld paprika, csemege uborka

tormakrém, sonka, főtt tojás és paradicsom vagy paprika, csemege uborka

vaj, tonhalkonzerv, főtt tojás, lilahagyma, citrom, saláta


A tükörtojás szerintem sült szalonnával a legfinomabb, mellé paradicsom vagy paprika.

2015. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zöldséget és sült tarját, az finom.

Pont lédús zöldségekkel szeretem az ilyesmit, így én valószínűleg dobozban vinnék hozzá paradicsomot és uborkát (de nem értek a szendvicsekhez, nem éltem velük még akkor sem, amikor ettem kenyeret. azért a paradicsom tuti eláztatná, főleg olyan mennyiségben, ahogy pl. én szeretem).

Persze meg lehet kenni a kenyereket ezzel-azzal, de tojás mellé szerintem nem muszáj.

Nekem tetszene egy kis mustár vagy pizzaszószpötty is...

2015. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Paradicsom, paprika, gomba (pl. picit serpenyőben megpirítva), hagyma, avokádó, cukkini, uborka jól passzol hozzá. Persze ne mind egyszerre :) Esetleg sonka, szalonna, ezeket is megpiríthatod kicsit.
2015. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!