Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha egy receptben azt írják,...

Ha egy receptben azt írják, hogy keverj a krémhez 2 cs zselatint, akkor azt por alakban kell hozzákeverni? Túrókrém, nem zselatinréteg. Bele kell keverni a többi hozzávalóhoz, vagy meg kell főzni a zselatint?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 14:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Látom már, tortazselé por amit belekevertem a túrós masszába. Ez így nem fog megdermedni ugye? Ha melegítem a masszát?
2015. máj. 14. 14:58
 2/5 anonim ***** válasza:

A tortazselé nem lesz jó, nem fog megdermedni a túró.

A zselatint pár perc főzés után kell a túróhoz keverni.Azért nem kel kidobnod a túrót a tortazselé miatt, csak éppen nem arra való, amire szeretted volna.

2015. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*** kell...
2015. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, elszaladtam a boltba zselatinért, így megmentettem a tortát, most ettünk belőle, jól megdermedt. Legközelebb már ügyesebb leszek.
2015. máj. 14. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Szívesen :) A lényeg, hogy még időben volt.

Az ember a legtöbbet a saját hibáin tanul, ezt már biztosan nem fogod elrontani soha sem.

Üdv:)

2015. máj. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!